T-Mobile

T-Mobile PARK

Stejně jako olympiáda spojuje národ a přináší fanouškům nezapomenutelné zážitky, tak i T-Mobile přináší svým zákazníkům to nejlepší – zábavu, díky svým službám propojuje lidi a umožňuje jim okamžitě sdílet ty nejlepší momenty.

Na Letné v rámci olympijského parku T-Mobile představí svůj vlastní olympijský stan plný moderních technologií a zábavy pro nejmenší i dospělé.

Vstup s T-Mobile zadara

Každý, kdo si stáhne olympijskou aplikaci Letná, má vstup do olympijského parku zadara.

Otvírací hodiny:
10:00 – 22:00

 

AKTIVITY

Bobovačka

Máte rádi zimní radovánky? Chybí vám v Praze sníh? Chcete se užít bobování se svými ratolestmi? Přesně k tomu je určen náš kopec. Radost z bobování bude u zákazníků T-Mobile umocněna dárkem, dostanou totiž podsedák zdarma.

Olympijská rozcvička

Před sportováním na Letné byste se měli pořádně rozcvičit. S naším interaktivním automatem to budete mít mnohem jednodušší a zábavnější. Sladká odměna na závěr vás nemine!

T-Mobile Biatlon

Máte rádi hry v mobilu? Láká vás biatlon? Vyzkoušejte si naši biatlonovou hru, kterou můžete ovládat prostřednictvím mobilu na LCD obrazovce uvnitř stanu. Zábava je zaručena!
Denně navíc hrajeme o 1 Samsung Galaxy Core Plus!

Střelba pukem na bránu

Máme nejrychlejší internet na trhu!
A co vy? Jak rychlí jste ve střelbě pukem na bránu? Svou rychlost si můžete změřit jen u nás.

Test rychlosti internetu

Spustili jsme nejmodernější LTE pro vaše telefony, tablety a modemy. Otestujte rychlost stahování až 100 Mb/s v porovnání se 3G. Pozor, ať vám neuletí kulich.

Stavitelská soutěž

Procvičte si svůj mozek, buďte kreativní a zapojte se do soutěže o nejlepší stavbu s magnetickou stavebnicí. Autoři tří nejzajímavějších děl získají Samsung Galaxy Note 3.

Focení v závodním bobu

Přijďte se vyfotit v bobu, ve kterém jezdil český reprezentační tým a získejte tak skvělou památku na ZOH 2014.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku