Hokejová hřiště

Hokej – Na dvou zmenšených hokejových plochách (40x20m) si budete moci zahrát minihokej nebo zastřílet na profesionálního brankáře. Pro hokejové dospělé nadšence připravujeme hokejový turnaj Letná Classics ve stylu Winter Classics, pro dětské začátečníky budou připravená chodítka a hrazdičky. Proběhnou i exhibiční utkání malých hokejistů a hrát uvidíte i hokejové legendy. Jistě Vás potěší možnost půjčení bruslí, na které se vybírá vratná záloha 1000 Kč / 1 pár.

VÝPRODEJ ZIMNÍHO SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ!

Hokejový turnaj "Letná Classics"

Jedinečná šance zúčastnit se hokejového turnaje pod širým nebem ve stylu zámořské tradice WINTER CLASSICS. Turnaj je určen pro firemní a amatérské týmy ve dvou kategoriích ELITE a OPEN. Přihlaste svůj tým co nejdříve a zajistěte si tak šanci zahrát si kvalifikační turnaj a postoupit do finálového klání nejlepších týmů v rámci Olympijského parku Soči-Letná 2014. Více informací naleznete v PROPOZICÍCH TURNAJE ZDE. 

První týden turnajů "Letná Classics" je za námi

Minulý týden se úspěšně odehrála první polovina hokejového turnaje pro veřejnost "Letná Classics". Do turnaje se přihlásilo celkem 32 týmů, které byly rozřazeny do dvou výkonostních kategorií OPEN a ELITE. Během prvního týdne turnaje bylo k vidění mnoho napínavých a vyrovnaných zápasů a pohledných akcí. Hráči bojovali na obou hokejových hřištích od pondělí do čtvrtka od 18.00 do 21.00.

Výsledky z prvního týdne si můžete prohlédnout zde.

Příští týden se uskuteční druhá polovina zápasů, na které jsou samozřejmě všichni diváci a fanoušci srdečně zváni. Zápasy proběhnou od pondělí do čtvrtka mezi 18:30 a 21:30 na obou hokejových hřištích. 

Hokejovým garantem je olympionik Pavel Geffert.

Rezervuj

Otevírací doba: 9 - 21:30

Aktuální program sportoviště

Zobrazit program sportovišť »
Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku