Bežecké lyžování

Běžky – na běžeckém okruhu Kateřiny Neumannové si můžete nejenom skvěle zaběhat přímo v Praze, ale také si vyzkoušet populární biatlon. Připraven bude cca 800 m zasněžený okruh včetně trestného kolečka pro biatlon a střelnice se 6 laserovými puškami. Kdo nemá vlastní výbavu, může si za poplatek půjčit kompletní lyžařský set v půjčovně vedle běžeckého okruhu. Zpestřením běžeckého areálu pak budou tvořit Exhibice osobností a to v sobotu 8.2. od 14 hodin, stejně jako pondělní výuka běžeckých stylů či workshopy mazání lyží v úterý a pátek. 

Pro soutěživce nabízíme také středeční běžecké a čtvrteční biatlonové závody pro dětskou a dospělou veřejnost na vzdálenosti 500m až 5km dle věkových kategorií. Obojí volnou technikou dle preferencí každého účastníka a s individuálním startem po 30 vteřin u běžek, resp. 90 vteřin u biatlonu. V průběhu biatlonového závodu absolvujete jednu střelbu vestoje laserovou puškou na 10m a v případě každého netrefení Vás čeká krátké trestné kolo. Pro konečný výsledek se počítá celkový čas v cíli.

Propozice k Intervalovému závodu v běhu na lyžích najdete zde.

Registrace bude probíhat přes webové stránky - předem přihlášení zaplatí na místě 50Kč v hotovosti. Pokud se rozhodnete pro registraci na místě, zaplatíte 100Kč. V době závodů bude běžecký okruh uzavřen pro volné sportování veřejnosti.  


Garantem sportoviště je olympijská vítězka Kateřina Neumannová.

REZERVACE TERMÍNU ZÁVODU 12.2.2014

REZERVACE TERMÍNU ZÁVODU 19.2.2014

Výsledky závodů 12.2. a 19.2. 2014 najdete zde!

FOTOGALERIE 19.2. 2014

Otevírací doba: 9 - 21:30

Aktuální program sportoviště

Zobrazit program sportovišť »
Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku