Sportoviště

Ledový ráj – Bruslení patří k největším atrakcím v celém Olympijském parku. Velkou část ledových cest v parku tvoří bruslařská dráha dlouhá 870 m. Pokud chcete zkusit bruslení nebo krasobruslení pod vedením profesionálních trenérů, máte možnost. Dále budou připraveny různé dovednostní soutěže a vystoupení krasobruslařů či skupin synchronizovaného bruslení.

Hokej – Na dvou zmenšených hokejových plochách (40x20m) si budete moci zahrát minihokej nebo zastřílet na profesionálního brankáře. Pro hokejové dospělé nadšence uděláme hokejový turnaj ve stylu Winter Classic, pro dětské začátečníky budou připravená chodítka a hrazdičky. Proběhnou i exhibiční utkání malých hokejistů a hrát uvidíte i hokejové legendy. Jistě Vás potěší, že kromě půjčení bruslí si budete moci zapůjčit i v omezeném množství puky, helmy s košíky, rukavice, chrániče na lokty a kolena.

VÝPRODEJ ZIMNÍHO SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ

Běžky + biatlon – Na běžeckém okruhu Kateřiny Neumannové si můžete nejenom skvěle zaběhat přímo v Praze, ale také si vyzkoušet populární biatlon. Připraven bude 800 m zasněžený okruh včetně trestného kolečka pro biatlon a střelnice se 6 laserovými puškami. Kdo nemá vlastní výbavu, může si za poplatek půjčit kompletní lyžařský set v půjčovně vedle běžeckého okruhu. Zpestřením běžeckého areálu pak budou exhibice osobností, středeční běžecké a čtvrteční biatlonové závody pro veřejnost, stejně jako pondělní výuka běžeckých stylů či workshopy mazání lyží v úterý a pátek.

Curling – Opravdová curlingová dráha, opravdové curlingové kameny, úkol zní jasně – mít své kameny co nejblíže středu kruhu. Máte jedinečnou šanci vyzkoušet tento olympijský sport na Letné pod vedením zkušených lektorů. Rozměry curlingového hřiště budou jako u profesionálů 8,5x42m. Postavte svůj tým, zarezervujte si plochu a přijďte si vyzkoušet svého týmového ducha, schopnost koncentrace  i strategické myšlení. Ve vybraných dnech uvidíte i ukázky her našich reprezentantů.

Snowpark – Znáte Martina Černíka? Snowboardisté určitě ano. Se svojí partou vás naučí nejrůznějším trikům na snowboardu, které se do zimy určitě budou hodit. Na Letné pro Vás totiž roste Snowpark, který bude otevřen po celý den nejen dětské a dospělé veřejnosti, ale budou se v něm konat také závody či exhibice našich Pro Riders. Těšit se dále můžete na autogramiády známých závodníků včetně Šárky Pančochové. I zde je možnost zapůjčení výbavy přímo na místě, pokud si nepřinesete vlastní.  

Fun Zone  –  Dětské stanoviště od Čtyřlístku zabaví nejen Vaše malé ratolesti, ale umožní vám také odpočinout si a načerpat energii pro vaše další aktivity v parku. K dispozici jsou i herní konzole.

 

Pravidla a provozní řády jednotlivých sportovišť

 

 

 

 

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku