×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:00 - 10:00 Semifinále Letná Classics - Open
10:30 - 12:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
12:30 - 14:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
15:00 - 17:00 Maškarní bruslení s diskotékou a soutěže
17:30 - 18:30 Semifinále Letná Classics - Elite
19:00 - 20:00 Letná Classics zápas o 3. místo - Elite

Hokejová plocha 2

09:00 - 10:00 Semifinále Letná Classics - Open
10:30 - 11:30 Letná Classics zápas o 3. místo - Open
12:00 - 13:00 Finále Letná Classics - Open
13:00 - 13:30 Vyhlášení výsledků Letná Classics - Open
15:30 - 16:30 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
17:30 - 18:30 Semifinále Letná Classics - Elite
19:00 - 20:00 Finále Letná Classics - Elite
20:30 - 21:00 Vyhlášení výsledků Letná Classics - Elite

Běžecká trať

09:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Snowpark

09:00 - 12:00 Veřejnost + test centrum
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
10:00 - 12:00 Registrace na závody
10:00 - 12:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
13:00 - 14:00 Trénink na závody pro veřejnost
13:00 - 19:00 DJ Live
14:00 - 16:00 Kvalifikace - veřejnost, Dětský Burton park
17:00 - 18:00 Exhibice Pro Riders
18:00 - 19:00 Public Session (finále)
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
10:00 - 11:00 Vystoupení Gemini + kurz bruslení s trenérem pro děti Rezervace ukončeny
10:00 - 12:00 Boby
13:00 - 13:05 Vystoupení Starlets
14:00 - 16:00 Boby
15:00 - 16:00 Vystoupení N'Ice Age + kurz bruslení s trenérem pro dospělé Rezervace ukončeny
15:00 - 20:00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny
17:00 - 17:05 Vystoupení Starlets

Curling

09:00 - 10:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
10:00 - 13:00 Curling pro děti a dospělé - program dle způsobilosti ledu
13:00 - 14:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
14:00 - 16:00 Curling pro děti a dospělé - program dle způsobilosti ledu
16:00 - 17:00 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
17:00 - 18:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
18:00 - 19:00 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
19:00 - 20:00 Curling pro děti a dospělé
20:00 - 21:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
21:00 - 21:30 Curling pro děti a dospělé

Biatlon

09:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Hlavní pódium

Hlavní podium

10:00 - 14:00 Dětský den s ČT :D
10:00 - 11:00 Kouzelná školka - Magda Reifová a Petr Vacek
11:00 - 11:35 Zprávičky - workshop moderace na pódiu
11:35 - 11:50 Taneční hrátky s Honzou Onderem
11:50 - 12:20 Kouzelná školka - Magda Reifová a Petr Vacek
12:20 - 12:50 Autogramiáda Tomáše Jílka, Ivety Fialové, Vojty Bernatského a Honzy Smetany
12:50 - 13:05 Zázraky přírody
13:05 - 13:25 Studio 6
13:30 - 13:50 Autogramiáda Dariny Vymětalíkové, Jana Ziky, Jolky Krásné a Jiřího Václavka
14:30 - 15:30 Top Dream Company

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

06:15 - 12:20 Snowboarding Muži/Ženy paralelní slalom
10:30 - 12:25 Běh na lyžích Ženy závod na 30km s hromadným startem
13:45 - 18:50 Alpské lyžování Muži slalom
15:30 - 17:40 Biatlon Muži závod ve sprintu štafeta
16:00 - 18:30 Hokej Muži zápas o 3.místo
17:30 - 20:00 Krasobruslení Gala Exhibition

Program partnerů

Program partnerů

11:00 - 12:00 Beseda s Miroslavou Pytlíkovou - Městská policie Praha
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
16:00 - 17:00 Beseda s Miroslavou Pytlíkovou - Městská policie Praha

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku