×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:00 - 14:30 Volný program pro veřejnost
15:00 - 17:00 Zápas Slavia - Kralupy n. V. (děti)
17:30 - 18:00 Bruslení s ČEZem
18:00 - 18:30 Lední hokej s ČEZem
18:30 - 19:00 Volné bruslení s hudbou
19:00 - 19:30 Krasobruslení s ČEZem
19:30 - 21:30 Volné bruslení s hudbou

Hokejová plocha 2

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
16:00 - 17:30 Zápas Slavia - Příbram (děti)
17:40 - 18:30 Kurz bruslení pro děti USK
18:30 - 20:00 Utkání Palestra
20:30 - 21:30 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny

Běžecká trať

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
18:00 - 19:00 Workshop o mazání lyží

Snowpark

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
10:00 - 16:00 Registrace na závody
14:00 - 17:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
14:30 - 18:00 Veřejnost + test centrum
18:00 - 19:00 Snowboard ZEZULA
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda (včetně veřejnosti)
10:00 - 12:00 Boby
11:00 - 11:05 Vystoupení Ice Atoms
13:30 - 13:35 Vystoupení Berušky
14:00 - 16:00 Boby
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
15:00 - 20:00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny
16:00 - 16:05 Vystoupení Pážata

Curling

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda
14:00 - 17:00 Curling pro děti a dospělé
17:00 - 18:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
18:00 - 20:00 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
20:00 - 21:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
21:00 - 21:30 Curling pro děti a dospělé

Biatlon

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Hlavní pódium

Hlavní podium

14:00 - 14:30 Vyhlášení výsledků

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

08:45 - 12:00 Skicross ženy
09:30 - 12:30 Curling Muži zápas o 3.místo
13:00 - 15:30 Hokej (Švédsko - Finsko) muži semifinále
13:45 - 18:25 Alpské lyžování Ženy slalom
14:30 - 17:30 Curling Muži FINÁLE
15:30 - 17:30 Biatlon Ženy závod ve sprintu štafeta
17:15 - 18:25 Alpské lyžování Ženy slalom
18:00 - 20:30 Hokej (USA - Kanada) muži semifinále

Program partnerů

Program partnerů

10:00 - 12:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
11:00 - 12:00 Beseda s Vladimírou Valáškovou - Městská policie Praha
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
14:00 - 17:30 ZÓNA MPO - AGRI pátek
16:00 - 17:00 Beseda s Vladimírou Valáškovou - Městská policie Praha

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku