×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:00 - 11:30 Volný program pro veřejnost dle způsobilosti ledové plochy - UZAVŘENO DO 16:00!
13:30 - 14:30 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
16:00 - 17:30 Zápas Hvězda - Slavia (děti)
17:30 - 18:00 Volné bruslení s hudbou a trenérkou krasobruslení
18:00 - 18:30 Krasobruslení s ČEZem
18:30 - 21:30 Letná Classics

Hokejová plocha 2

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda - UZAVŘENO DO 16:00!
14:30 - 17:30 Turnaj záchranných složek (dle způsobilosti ledu) - ODLOŽENO
18:30 - 21:30 Letná Classics

Běžecká trať

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 15:30 Volný program pro veřejnost
15:30 - 18:30 Biatlonový závod pro veřejnost na 500m a 1,5km
18:15 - 20:30 Biatlonový závod pro veřejnost na 3km

Snowpark

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
10:00 - 16:00 Registrace na závody
14:00 - 17:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
14:30 - 18:00 Veřejnost + test centrum
18:00 - 19:00 Snowboard ZEZULA
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda (včetně veřejnosti)
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
15:00 - 20:00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny
15:00 - 15:50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé
16:00 - 16:50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé
17:00 - 18:00 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé Rezervace ukončeny

Curling

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda
14:00 - 15:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
15:20 - 17:00 Curling pro děti a dospělé
16:00 - 17:00 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
17:00 - 18:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
18:00 - 19:00 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
19:00 - 21:00 Exhibiční utkání reprezentace
21:00 - 21:30 Curling pro děti a dospělé

Biatlon

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 15:30 Volný program pro veřejnost
15:30 - 18:30 Biatlonový závod pro veřejnost na 500m a 1,5km
18:15 - 20:30 Biatlonový závod pro veřejnost na 3km

Hlavní pódium

Hlavní podium

14:00 - 14:30 Vyhlášení výsledků
15:00 - 17:00 Oslava narozenin Jaroslava Němečka - tvůrce čtyřlístku
17:00 - 18:00 Please the Trees

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

09:00 - 13:15 Severská kombinace Muži závod družstev, velký můstek + závod na 4x5km
09:30 - 12:30 Curling Ženy zápas o 3. místo
13:00 - 15:30 Hokej Ženy zápas o 3. místo
14:30 - 17:30 Curling Ženy FINÁLE
16:00 - 19:55 Krasobruslení Ženy volný program
18:00 - 21:00 Hokej Ženy FINÁLE

Program partnerů

Program partnerů

10:00 - 12:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
10:00 - 12:00 ZÓNA MPO - tématická konzultace
11:00 - 12:00 Beseda s Marcelou Kilarskou - Městská policie Praha
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
14:00 - 16:00 ZÓNA MPO - tématický seminář
16:00 - 17:00 Beseda s Marcelou Kilarskou - Městská policie Praha

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku