×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:00 - 14:30 Volný program pro veřejnost - UZAVŘENO DO 16:00!
16:00 - 17:30 Zápas Slavia - Nymburk (děti)
17:30 - 18:00 Lední hokej s ČEZem
18:00 - 18:30 Volné bruslení s hudbou a trenérem
18:30 - 21:30 Letná Classics

Hokejová plocha 2

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda - UZAVŘENO DO 16:00!
16:00 - 17:30 Zápas Slavia - Nymburk (děti)
17:30 - 18:00 Exhibice Short track
18:30 - 21:30 Letná Classics

Běžecká trať

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 17:00 Volný program pro veřejnost
17:00 - 18:30 Závod v běhu na lyžích pro veřejnost na 1 a 3km
18:30 - 20:30 Závod v běhu na lyžích pro veřejnost na 5km

Snowpark

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
10:00 - 16:00 Registrace na závody
14:00 - 16:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
14:30 - 18:00 Veřejnost + test centrum
18:00 - 19:00 Snowboard ZEZULA
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda (včetně veřejnosti)
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
15:00 - 20:00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny
15:00 - 15:50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé
16:00 - 16:50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé

Curling

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda
14:00 - 15:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
15:00 - 17:00 Curling pro děti a dospělé
17:00 - 18:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
18:00 - 19:00 Curling pro děti a dospělé
19:00 - 20:00 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
20:00 - 21:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
21:00 - 21:30 Curling pro děti a dospělé

Biatlon

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 17:00 Volný program pro veřejnost

Hlavní pódium

Hlavní podium

14:00 - 14:30 Vyhlášení výsledků
17:30 - 18:10 Bohemia

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

06:15 - 12:05 Snowboarding Muži/Ženy paralelní obří slalom
08:00 - 13:10 Alpské lyžování Muži obří slalom
10:15 - 14:00 Běh na lyžích Muži/Ženy závod ve sprintu klasicky
11:00 - 14:00 Curling Ženy semifinále
14:30 - 16:30 Rychlobruslení Ženy závod na 5000m
15:30 - 17:30 Biatlon Muži/Ženy smíšená štafeta
16:00 - 20:30 Krasobruslení Ženy krátký program
16:00 - 19:00 Curling Muži semifinále
17:15 - 19:15 Boby Ženy
18:00 - 21:00 Hokej Česko - USA (čtvrtfinále)

Program partnerů

Program partnerů

10:00 - 12:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
11:00 - 12:00 Beseda s Miroslavem Růžičkou - Městská policie Praha
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
16:00 - 17:30 ZÓNA MPO - tématická konzultace
16:00 - 17:00 Beseda s Miroslavem Růžičkou - Městská policie Praha

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku