×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:00 - 14:30 Volný program pro veřejnost - do odvolání UZAVŘENO i hokejová plocha 2
16:00 - 17:30 Zápas Sparta - Liberec (děti)
17:30 - 18:00 Krasobruslení s ČEZem
18:00 - 18:30 Volné bruslení s hudbou a trenérkou krasobruslení
18:45 - 21:00 Letná Classics

Hokejová plocha 2

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
16:00 - 18:00 Zápas Sparta - Liberec (děti)
18:00 - 21:00 Letná Classics

Běžecká trať

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
18:00 - 19:00 Workshop o mazání lyží

Snowpark

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
10:00 - 12:00 Registrace na závody
14:00 - 16:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
18:00 - 19:00 Snowboard ZEZULA
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda (včetně veřejnosti)
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
15:00 - 15:05 Vystoupení Polárky
15:00 - 20:00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny
17:00 - 18:00 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé Rezervace ukončeny
17:00 - 17:05 Vystoupení ORION

Curling

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda
14:00 - 15:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
15:00 - 16:00 Curling pro děti a dospělé
16:00 - 20:00 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
20:00 - 21:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
21:00 - 21:30 Curling pro děti a dospělé

Biatlon

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Hlavní pódium

Hlavní podium

14:00 - 14:30 Vyhlášení výsledků
16:00 - 17:00 DJs Klara & Viliam Cookie Baking

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

06:30 - 11:40 Alpské lyžování Ženy obří slalom
07:30 - 08:30 Snowboarding muži
09:00 - 11:30 Hokej (Slovinsko - Rakousko) muži osmifinále
10:30 - 12:30 Severská kombinace Muži velký můstek + závod na 10km
10:30 - 12:30 Rychlobruslení na krátké dráze
11:30 - 12:30 Biatlon závod můžu na 15 km s hromadným startem
13:00 - 13:45 Severská kombinace běh na 10 km
13:30 - 16:00 Hokej (Rusko - Norsko) muži osmifinále
16:15 - 18:00 Dvojbob ženy
18:00 - 20:30 Hokej (Česko - Slovensko) muži osmifinále

Program partnerů

Program partnerů

10:00 - 12:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
10:00 - 12:00 ZÓNA MPO - tématická konzultace
11:00 - 12:00 Beseda s Bohumilem Posledním - Městská policie Praha
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
14:00 - 16:00 ZÓNA MPO - tématický seminář
15:00 - 17:00 ZÓNA MPO - tématická poradna/konzultace
16:00 - 17:30 ZÓNA MPO - tématická konzultace
16:00 - 17:30 ZÓNA MPO - tématická právní konzultace
16:00 - 17:00 Beseda s Bohumilem Posledním - Městská policie Praha

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku