×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:00 - 14:30 Volný program pro veřejnost zrušen z důvodu teplého počasí
16:00 - 18:00 Zápas Slavia - Liberec (děti)
17:30 - 18:00 Krasobruslení s ČEZem
18:00 - 18:30 Lední hokej s ČEZem
18:30 - 19:00 Volné bruslení s hudbou
19:00 - 22:00 Letná Classics

Hokejová plocha 2

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
16:00 - 18:00 Zápas Slavia - Liberec (děti)
18:00 - 21:00 Letná Classics

Běžecká trať

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 18:00 Volný program pro veřejnost
18:00 - 19:00 Kurz - výuka běhu na lyžích Rezervace ukončeny
19:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Snowpark

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
10:00 - 16:00 Registrace na závody
14:00 - 17:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
14:30 - 18:00 Veřejnost + test centrum
18:00 - 19:00 Snowboard ZEZULA
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda (včetně veřejnosti)
10:00 - 12:00 Boby
14:00 - 16:00 Boby
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
15:00 - 20:00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny
15:00 - 15:50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé - zrušen z důvodu teplého počasí
16:00 - 16:50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé - zrušen z důvodu teplého počasí
17:00 - 18:00 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé Rezervace ukončeny

Curling

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda
14:00 - 15:00 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
15:00 - 16:00 Curling pro děti a dospělé
16:00 - 18:00 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
18:00 - 20:00 Exhibice reprezentatů - „Battle of Sexes“
20:00 - 21:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
21:00 - 21:30 Curling pro děti a dospělé

Biatlon

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Hlavní pódium

Hlavní podium

14:00 - 14:30 Vyhlášení výsledků
17:15 - 18:15 DJ Patrik Rokl
18:00 - 19:00 Světelná show skupiny MAGNIS

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

08:00 - 11:30 Snowboarding Muži snowboardcross
14:45 - 19:35 Akrobatické lyžování Muži
15:30 - 18:00 Boby Muži dvojbob
16:00 - 19:20 Krasobruslení Ice dance volný program
16:00 - 17:20 Biatlon Ženy závod na 12,5km s hromadným startem
18:15 - 20:10 Skoky na lyžích Muži závod družstev

Program partnerů

Program partnerů

10:00 - 12:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
11:00 - 12:00 Beseda s Markem Golštajnem - Městská policie Praha
13:00 - 15:00 ZÓNA MPO - tématický seminář
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
15:00 - 17:00 ZÓNA MPO - individuální konzultace se zahraničními zástupci
16:00 - 17:00 Beseda s Markem Golštajnem - Městská policie Praha

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku