×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:00 - 10:30 Volný program pro veřejnost
12:30 - 13:30 Rezervace plochy pro veřejnost - Sokol
15:00 - 17:00 Dětská diskotéka na bruslích
17:30 - 19:30 Partnerský zápas Alpine Pro - ČEZ
20:00 - 21:30 Volné bruslení s hudbou

Hokejová plocha 2

10:30 - 12:00 Zápas Kobra Praha - Rytíři Kladno (r. 2000)
12:30 - 14:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
16:30 - 18:00 Střelba a nájezdy pro veřejnost (za účasti hráčů HC Sparta a HC Lev Praha)
18:00 - 19:00 Exhibice HC Olymp Praha a autogramiáda
19:15 - 20:00 Kurz bruslení USK pro dospělé
20:15 - 22:00 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny

Běžecká trať

09:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Snowpark

09:00 - 12:00 Veřejnost + test centrum
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
10:00 - 12:00 Registrace na závody
10:00 - 12:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
13:00 - 14:00 Trénink na závody pro veřejnost
13:00 - 19:00 DJ Live
14:00 - 16:00 Dětský Burton Park + kvalifikace pro veřejnost
17:00 - 18:00 Exhibice Pro Riders
18:00 - 19:00 Snowboard ZEZULA
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
10:00 - 11:00 Kurz bruslení s trenérem pro děti Rezervace ukončeny
10:00 - 12:00 Sáně
11:00 - 12:00 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé
12:00 - 14:00 Boby
14:00 - 16:00 Sáně
15:00 - 20:00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny

Curling

09:00 - 10:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
10:00 - 13:00 Curling pro děti a dospělé
13:00 - 14:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
14:00 - 15:00 Curling pro děti a dospělé
15:00 - 16:00 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
16:00 - 17:30 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
18:00 - 20:00 Curling pro děti a dospělé
20:00 - 21:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
21:00 - 21:30 Curling pro děti a dospělé

Biatlon

09:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Hlavní pódium

Hlavní podium

17:15 - 18:15 Sto zvířat

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

08:00 - 10:10 Alpské lyžování Muži závod Super G
08:00 - 11:05 Snowboarding Ženy snowboardcross
11:00 - 13:30 Běh na lyžích Muži štafeta 4x10 km
15:00 - 18:00 Rychlobruslení Ženy závod na 1500m
16:00 - 19:45 Krasobruslení Ice dance krátké tance
16:00 - 17:00 Biatlon Muži závod na 15km s hromadným startem

Program partnerů

Program partnerů

11:00 - 12:00 Beseda s Markem Golštajnem - Městská policie Praha
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
16:00 - 17:00 Beseda s Markem Golštajnem - Městská policie Praha
16:00 - 17:00 MINUTOVÝ SKIERG - expozice ČVUT ve stanu MPO

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku