×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:30 - 11:00 Rezervace plochy pro veřejnost
11:00 - 12:00 Volný program pro veřejnost dle způsobilosti ledové plochy
15:00 - 17:30 Volný program pro veřejnost dle způsobilosti ledové plochy
18:00 - 19:00 Maškarní bruslení s diskotékou + soutěže
19:00 - 20:00 Volné bruslení s hudbou
20:00 - 20:30 Krasobruslení s ČEZem
20:30 - 21:30 Volné bruslení s hudbou a trenérem

Hokejová plocha 2

10:00 - 11:30 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
12:00 - 13:30 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
15:00 - 16:30 Dovednostní soutěže pro veřejnost (za účasti hráčů HC Sparta a HC Lev Praha)
18:00 - 19:00 Volný program pro veřejnost dle způsobilosti ledové plochy
19:30 - 21:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny

Běžecká trať

09:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Snowpark

09:00 - 12:00 Veřejnost + test centrum
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
10:00 - 12:00 Registrace na závody
10:00 - 12:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
13:00 - 14:00 Trénink na závody pro veřejnost
13:00 - 19:00 DJ Live
14:00 - 16:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
14:00 - 16:00 Kvalifikace - veřejnost
17:00 - 18:00 Exhibice Pro Riders
18:00 - 19:00 Volcom P&B Rail Jam (finále)
19:00 - 19:00 Autogramiáda Šárka Pančochová
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
10:00 - 11:00 Vystoupení Olympia, kurz bruslení s trenérem pro děti Rezervace ukončeny
10:00 - 11:00 Boby
11:00 - 12:00 Skeleton
14:00 - 16:00 Boby
14:00 - 14:45 Česká olympijská nadace
15:00 - 20:00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny

Curling

09:00 - 10:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
10:00 - 12:00 Curling pro děti a dospělé
12:00 - 13:00 Česká olympijská nadace
13:00 - 14:00 Curling pro děti a dospělé
14:00 - 15:30 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
15:30 - 17:00 Curling pro děti a dospělé
17:00 - 19:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
19:00 - 20:00 Curling pro děti a dospělé
20:00 - 21:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
21:00 - 21:30 Curling pro děti a dospělé

Biatlon

09:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Hlavní pódium

Hlavní podium

10:00 - 14:15 Dětský den s ČT :D
10:00 - 11:00 Kouzelná školka - Magda Reifová a Petr Vacek
11:00 - 11:35 Zprávičky - workshop moderace na pódiu
11:35 - 12:20 Autogramiáda Vojty Bernatského, Ondřeje Zamazala, Jana Smetany a Marka Wollnera
12:20 - 13:05 Kluci v akci
13:05 - 13:40 Kouzelná školka - Magda Reifová a Petr Vacek
13:40 - 14:00 Lvíčata - Aleš Valenta
14:00 - 14:15 Mazalové
14:15 - 14:35 Autogramiáda Marcely Augustové, Nory Fridrichové, Michaly Hergetové a Ivety Toušlové
15:00 - 15:30 Vyhlášení Česká olympijská nadace
16:30 - 17:40 Tata Bojs

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

11:00 - 13:55 Rychlobruslení Ženy závod na 1500m
18:00 - 20:30 Hokej Muži Švýcarsko - Česko
18:30 - 20:15 Skoky na lyžích Muži velký můstek

Program partnerů

Program partnerů

11:00 - 12:00 Beseda s Ladislavem Fialou - Městská policie Praha
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
16:00 - 17:00 Beseda s Ladislavem Fialou - Městská policie Praha

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku