×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:00 - 12:00 Volný program pro veřejnost
15:00 - 17:00 Zápas Sparta - HC Plzeň (děti)
17:00 - 17:30 Bruslení s ČEZem
17:30 - 18:00 Lední hokej s ČEZem
18:00 - 19:30 Volné bruslení s hudbou
19:30 - 20:00 Krasobruslení s ČEZem
20:00 - 21:30 Volné bruslení s hudbou a trenérem

Hokejová plocha 2

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
15:00 - 17:00 Zápas Sparta - České Budějovice (5. - 7. třída)

Běžecká trať

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
18:00 - 19:00 Workshop o mazání lyží

Snowpark

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
10:00 - 16:00 Registrace na závody
14:00 - 17:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
14:30 - 16:00 Veřejnost + test centrum
17:30 - 19:00 DJ Live
18:00 - 19:00 Snowboard ZEZULA
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda (včetně veřejnosti)
13:00 - 18:00 Zavřená ledová plocha
18:00 - 19:30 Klouzavý festival Kefír České spořitelny
19:30 - 19:35 Vystoupení Olympia
19:30 - 20:30 Taneční bál na ledě
20:30 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Curling

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda
14:00 - 15:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
15:00 - 17:00 Curling pro děti a dospělé
17:00 - 18:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
18:00 - 20:00 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
20:30 - 21:30 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny

Biatlon

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Hlavní pódium

Hlavní podium

14:00 - 14:30 Vyhlášení výsledků
17:00 - 18:00 Lanugo

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

08:00 - 13:40 Alpské lyžování Muži superkombinace
09:00 - 11:30 Hokej Muži Česko - Lotyšsko
11:00 - 12:55 Běh na lyžích Muži závod na 15km klasicky
13:30 - 18:40 Skeleton Muži/Ženy
14:45 - 19:35 Akrobatické lyžování Ženy
15:00 - 17:20 Biatlon Ženy závod na 15 km
16:00 - 20:05 Krasobruslení Muži volný program

Program partnerů

Program partnerů

10:00 - 12:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
11:00 - 12:00 Beseda s Pavlem Danišem - Městská policie Praha
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - AGRI pátek
16:00 - 17:00 Beseda s Pavlem Danišem - Městská policie Praha

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku