×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:00 - 14:30 Volný program pro veřejnost
15:00 - 17:00 Zápas Sparta - Slavia (děti)
18:00 - 21:00 Letná Classics

Hokejová plocha 2

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
15:00 - 17:00 Zápas Sparta - Slavia (děti)
18:00 - 21:00 Letná Classics

Běžecká trať

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 15:30 Volný program pro veřejnost
15:30 - 18:30 Biatlonový závod pro veřejnost na 500m a 1,5km
18:15 - 20:30 Biatlonový závod pro veřejnost na 3km

Snowpark

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
10:00 - 16:00 Registrace na závody
14:00 - 17:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
14:30 - 17:00 Veřejnost
17:30 - 19:00 DJ Live
18:00 - 19:00 Snowboard ZEZULA
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda (včetně veřejnosti)
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
15:00 - 20:00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny
15:00 - 15:50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé
16:00 - 16:50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé
17:00 - 18:00 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé Rezervace ukončeny

Curling

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda
14:00 - 15:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
15:00 - 19:00 Rezervace plochy pro veřejnost - ukončeny
19:00 - 21:00 Exhibice reprezentantů

Biatlon

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 15:30 Volný program pro veřejnost
15:30 - 18:30 Biatlonový závod pro veřejnost na 500m a 1,5km
18:15 - 21:30 Biatlonový závod pro veřejnost na 3km

Hlavní pódium

Hlavní podium

14:00 - 14:30 Vyhlášení výsledků

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

07:15 - 10:15 Akrobatické lyžování Muži slopestyle
11:00 - 11:30 Běh na lyžích Ženy závod na 10km klasicky
15:00 - 15:00 Biatlon Muži závod na 20km
15:00 - 16:40 Rychlobruslení Ženy závod na 1000m
16:00 - 20:30 Krasobruslení Muži krátký program
17:15 - 17:15 Sáně závod družstev

Program partnerů

Program partnerů

10:00 - 12:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
10:00 - 12:00 ZÓNA MPO - tématická konzultace
11:00 - 12:00 Beseda s Radkou Bredlerovou _ Městská police Praha
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
14:00 - 16:00 ZÓNA MPO - tématický seminář
16:00 - 17:00 ZÓNA MPO - tématická právní konzultace
16:00 - 17:00 Beseda s Radkou Bredlerovou - Městská police Praha

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku