×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:00 - 14:30 Volný program pro veřejnost
15:00 - 17:00 Zápas Slavia - Česká Lípa (děti)
18:00 - 21:00 Letná Classics

Hokejová plocha 2

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
15:00 - 17:00 Zápas Slavia - Česká Lípa (děti)
17:30 - 18:00 Exhibice Short track
18:00 - 21:00 Letná Classics

Běžecká trať

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
10:30 - 11:30 Severská kombinace - skokanský můstek
12:00 - 13:00 Severská kombinace - běžecký okruh
13:00 - 15:00 Skokanský můstek pro veřejnost
14:00 - 17:00 Volný program pro veřejnost
15:00 - 16:00 Skokanský můstek - soutěž pro děti
17:00 - 18:30 Závod v běhu na lyžích pro veřejnost na 1 a 3km
18:30 - 20:30 Závod v běhu na lyžích pro veřejnost na 5km

Snowpark

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
10:00 - 16:00 Registrace na závody
14:30 - 16:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
14:30 - 16:00 Veřejnost + test centrum
17:30 - 19:00 DJ Live
17:30 - 19:00 Zezula Snowboard
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda (včetně veřejnosti)
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
15:00 - 20:00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny
15:00 - 15:50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé
16:00 - 16:50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé
17:00 - 18:00 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé Rezervace ukončeny

Curling

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda
14:00 - 15:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
15:00 - 16:00 Curling pro děti a dospělé
20:00 - 21:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
21:00 - 21:30 Curling pro děti a dospělé

Biatlon

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 17:00 Volný program pro veřejnost

Hlavní pódium

Hlavní podium

14:00 - 14:30 Vyhlášení výsledků
16:40 - 17:40 Laura a její tygři

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

08:00 - 10:15 Alpské lyžování Ženy sjezd
10:30 - 11:30 Severská kombinace Muži střední můstek + závod na 10km
11:00 - 14:05 Snowboarding Ženy U-rampa
15:30 - 16:00 Sáně závod dvojic
16:00 - 17:00 Snowboarding Ženy U-rampa
16:45 - 19:45 Krasobruslení Páry volný program
18:00 - 20:30 Hokej Muži Česko - Švédsko
18:30 - 19:35 Snowboarding Ženy U-rampa

Program partnerů

Program partnerů

10:00 - 12:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
11:00 - 12:00 Beseda s Miroslavou Pytlíkovou - Městská policie Praha
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
14:00 - 16:00 ZÓNA MPO - tématický seminář
16:00 - 17:00 ZÓNA MPO - tématická konzultace
16:00 - 17:00 Beseda s Miroslavou Pytlíkovou - Městská policie Praha

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku