×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 15:00 Volný program pro veřejnost
15:00 - 17:00 Zápas Letňany - Karlovy Vary (děti)
16:45 - 17:15 Krasobruslení s ČEZem
17:15 - 17:45 Volné bruslení s hudbou a trenérem
18:00 - 21:00 Letná Classics

Hokejová plocha 2

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 15:00 Volný program pro veřejnost
15:00 - 17:00 Zápas Letňany - Karlovy Vary (děti)
17:00 - 18:00 Volný program pro veřejnost
18:00 - 21:00 Letná Classics

Běžecká trať

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
15:00 - 16:00 Skokanský můstek
16:00 - 17:00 Skokanský můstek pro veřejnost
18:00 - 19:00 Workshop o mazání lyží

Snowpark

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
09:00 - 17:00 Výstava historie a vývoje skoků na lyžích + soutěž
10:00 - 16:00 Registrace na závody
14:00 - 17:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
14:30 - 18:00 Veřejnost + test centrum
16:00 - 19:00 Burton Session
17:30 - 19:00 DJ Live
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda (včetně veřejnosti)
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
15:00 - 20:00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny
15:00 - 15:50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé
16:00 - 16:50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé
17:00 - 18:00 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé Rezervace ukončeny

Curling

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda
14:00 - 15:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
14:00 - 17:00 Curling pro děti a dospělé
17:00 - 18:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
18:00 - 20:00 Curling pro děti a dospělé
21:00 - 21:30 Curling pro děti a dospělé

Biatlon

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Hlavní pódium

Hlavní podium

14:00 - 14:30 Vyhlášení výsledků
16:00 - 16:30 Hosti na pódiu: Jiří Parma a Pavel Ploc
17:00 - 18:00 Prago Union Champion Sound

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

08:00 - 11:00 Akrobatické lyžování Ženy jízda v boulích
11:00 - 13:00 Běh na lyžích Muži/Ženy závod ve sprintu volně
11:00 - 19:00 Snowboarding Muži U-rampa
13:45 - 14:30 Rychlobruslení Ženy závod na 500m
15:30 - 15:30 Saně Ženy
16:00 - 16:00 Biatlon Ženy závod na 10km
16:00 - 19:20 Krasobruslení Páry krátký program
18:30 - 18:30 Skoky na lyžích Ženy střední můstek

Program partnerů

Program partnerů

10:00 - 12:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
10:00 - 12:00 ZÓNA MPO - tématická konzultace
11:00 - 12:00 Beseda s Miroslavem Růžičkou - Městská policie Praha
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - tématické diskuzní setkání
15:00 - 17:00 ZÓNA MPO - tématická poradna/konzultace
16:00 - 17:00 Beseda s Miroslavem Růžičkou - Městská policie Praha

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku