×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 15:00 Volný program pro veřejnost
15:00 - 17:00 Zápas Sparta - HC ČSOB Pardubice (děti)
17:00 - 17:30 Lední hokej s ČEZem
17:30 - 18:00 Volné bruslení s hudbou a trenérem
18:00 - 21:00 Letná Classics

Hokejová plocha 2

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 14:45 Sledge hokejový zápas Pardubice - Zlín
14:45 - 15:15 Možnost vyzkoušení sledge hokeje pro veřejnost
15:00 - 17:00 Zápas Sparta - HC ČSOB Pardubice (děti)
15:00 - 17:00 Prezentace biatlonu a klasického lyžování nevidomých s možností vyzkoušení
17:30 - 18:30 Sledge hokejový zápas Pardubice - Zlín
18:30 - 21:30 Letná Classics

Běžecká trať

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 18:00 Volný program pro veřejnost
15:00 - 17:00 Prezentace cross country sledge - Paraple
17:00 - 18:00 Prezentace biatlonu a klasického lyžování nevidomých s možností vyzkoušení
18:00 - 19:00 Kurz - výuka běh na lyžích Rezervace ukončeny
19:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Snowpark

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
10:00 - 16:00 Registrace na závody
14:00 - 17:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test centrum
17:30 - 19:00 DJ Live
17:45 - 18:15 Ukázka lyžování s monoski
18:00 - 19:00 Snowboard ZEZULA
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda (včetně veřejnosti)
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
15:00 - 20:00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny
17:00 - 18:00 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé Rezervace ukončeny

Curling

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje olympiáda
14:00 - 15:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
16:00 - 17:00 Možnost vyzkoušet si curling na vozíčku
17:00 - 20:00 Curling pro děti a dospělé
20:00 - 21:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
21:00 - 21:30 Curling pro děti a dospělé

Biatlon

09:00 - 14:00 Dětský program - Moje Olympiáda
14:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Hlavní pódium

Hlavní podium

14:00 - 14:30 Vyhlášení výsledků
18:00 - 19:30 The Tap Tap

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

08:00 - 13:00 Alpské lyžování Ženy superkombinace
15:00 - 16:00 Akrobatické lyžování Muži jízda v boulích
16:00 - 17:20 Biatlon Muži závod na 12,5km

Program partnerů

Program partnerů

10:00 - 12:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace
14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku