×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:00 - 15:00 Volný program pro veřejnost
15:00 - 17:00 ČEZ dětská diskotéka na bruslích
17:00 - 17:30 Bruslení s ČEZem
17:30 - 18:00 Lední hokej s ČEZem
18:00 - 19:30 Volné bruslení s hudbou
19:30 - 20:15 Krasobruslení s ČEZem
20:15 - 21:30 Volné bruslení s hudbou

Hokejová plocha 2

09:00 - 10:30 Volný program pro veřejnost
10:30 - 12:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
12:30 - 14:00 Zápas HC Kobra Praha - Hokej Třeboň (ročník 2003)
14:00 - 15:30 Zápas HC Meteor Třemošná (r. 2006)
17:30 - 19:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny

Běžecká trať

09:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Snowpark

09:00 - 12:00 Veřejnost + test centrum
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
10:00 - 12:00 Registrace na závody
10:00 - 12:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
13:00 - 14:00 Trénink na závody pro veřejnost
14:00 - 16:00 Dětský Burton Park, kvalifikace závody veřejnost
17:00 - 18:00 Exhibice Pro Riders
18:00 - 19:00 G-Shock King of JIB (finále)
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
10:00 - 11:00 Kurz bruslení s trenérem pro děti Rezervace ukončeny
10:00 - 12:00 Sáně
12:00 - 14:00 Boby
14:00 - 16:00 Sáně
15:00 - 20:00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny
19:00 - 20:00 Kurz bruslení USK pro dospělé

Curling

09:00 - 10:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
10:00 - 13:00 Curling pro děti a dospělé
13:00 - 14:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
14:00 - 15:00 Curling pro děti a dospělé
16:00 - 16:30 Exhibice paralympijských curlerů
16:00 - 17:00 Curling pro děti a dospělé
17:00 - 18:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
18:00 - 20:00 Curling pro děti a dospělé
20:00 - 21:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
21:00 - 21:30 Curling pro děti a dospělé

Biatlon

09:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Hlavní pódium

Hlavní podium

10:30 - 12:00 Zábavné dopoledne s Rádiem Junior
15:00 - 16:00 Kašpárek v rohlíku
19:00 - 20:00 DJ Ivan MpTrojan (Jiří Burian)

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

07:30 - 11:15 Snowboarding Ženy slopestyle
08:00 - 10:00 Alpské lyžování Muži sjezd
11:00 - 12:45 Běh na lyžích Muži závod na 2x15 km skiatlon
12:30 - 15:00 Rychlobruslení Ženy závod na 3000m
15:30 - 17:00 Biatlon Ženy závod na 7,5km sprint
15:30 - 19:00 Saně Muži
18:30 - 20:00 Skoky na lyžích Muži střední můstek

Program partnerů

Program partnerů

14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku