×

Rezervace termínu



Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
V případě nezdaru nás kontaktujte na
tel.: 603 177 440 nebo e-mail olympijskypark@olympic.cz.

Probíhá odesílání rezervace,
počkejte prosím.

Program Sportovišť

ČEZ aréna

09:00 - 11:00 Volný program pro veřejnost
11:00 - 13:00 Zápas Kladno - Plzeň (4. třída)
13:00 - 15:00 Volný program pro veřejnost
14:30 - 15:45 Bruslení s ČEZem
15:45 - 16:45 Volné bruslení s hudbou
16:45 - 18:00 Lední hokej s ČEZem
18:00 - 19:00 Volné bruslení s hudbou
19:00 - 20:15 Krasobruslení s ČEZem
20:15 - 21:30 Volné bruslení s hudbou

Hokejová plocha 2

09:30 - 11:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
11:00 - 13:00 Zápas Kladno - Plzeň (4. třída)
13:00 - 14:00 Volný program pro veřejnost
14:00 - 15:00 Exhibice Short Track
15:30 - 17:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
19:30 - 21:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny

Běžecká trať

09:00 - 14:00 Volný program pro veřejnost
14:00 - 15:00 Letná Ski Open (exhibice osobnosti, skating)
15:00 - 16:00 Autogramiáda
15:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Snowpark

09:00 - 12:00 Veřejnost + test centrum
09:00 - 16:00 Zóna Snowkidz - lyžování pro nejmenší
10:00 - 12:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
13:00 - 15:30 Registrace na závody
13:00 - 19:00 DJ Live
14:00 - 16:00 Dětský Burton Park + veřejnost + test
14:00 - 15:00 Trénink na závody pro veřejnost
15:30 - 17:00 Kvalifikace - závody pro veřejnost
17:00 - 18:00 Exhibice Pro Riders
18:00 - 19:30 Horsefeathers Come'n'Shred SNB & SKI (finále)
19:30 - 21:00 Veřejnost + test centrum

Ledový ráj

09:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost
10:00 - 11:00 Kurz bruslení s trenérem pro děti Rezervace ukončeny
15:00 - 16:00 Kurz bruslení s trenérem pro dospělé Rezervace ukončeny
15:00 - 20:00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny

Curling

09:00 - 10:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
10:00 - 13:00 Curling pro děti a dospělé
13:00 - 14:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
14:00 - 17:00 Curling pro děti a dospělé
17:00 - 18:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
18:00 - 20:00 Curling pro děti a dospělé
20:00 - 21:00 Rezervace plochy pro veřejnost Rezervace ukončeny
21:00 - 21:30 Curling pro děti a dospělé

Biatlon

09:00 - 14:00 Volný program pro veřejnost
15:00 - 21:30 Volný program pro veřejnost

Hlavní pódium

Hlavní podium

10:00 - 14:00 Dětský den s ČT :D
10:00 - 11:00 Kouzelná školka - Magda Reifová a Petr Vacek
11:00 - 11:30 Zprávičky - workshop moderace na pódiu
11:30 - 12:00 Autogramiáda Stanislava Bartůška, Vlada Štancla, Daniela Takáče a Barbory Kroužkové
12:00 - 12:45 Kluci v akci
12:45 - 13:15 Kouzelná školka - Magda Reifová a Petr Vacek
13:15 - 13:30 Taneční hrátky s Honzou Onderem
13:30 - 13:45 Wifina
13:45 - 14:00 Zázraky přírody
14:00 - 14:15 Autogramiáda Jakuba Železného, Pavla Karase, Petry Krmelové a Vlastimila Vláška
20:00 - 21:30 Adam Mišík

Olympijské přenosy

Olympijské přenosy

06:30 - 10:45 Snowboarding Muži Slopestyle
11:00 - 12:00 Běh na lyžích Ženy skiatlon
15:30 - 17:20 Biatlon Muži závod na 10 km

Program partnerů

Program partnerů

14:00 - 17:00 ZÓNA MPO - exportní poradna/konzultace

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu.
Sportoviště jsou v rozmezí 9:00 -14:00 vyhrazena pro školy z programu Moje Olympiáda. Ledový ráj je stále přístupný veřejnosti.

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku