MF DNES a iDNES.cz

Hlavní mediální partner Českého olympijského týmu 2013-2016

MF DNES a iDNES.cz olympijská zóna

Otevírací doba: 
10.00 – 22.00 každý den

Užijte si olympiádu v Soči s Mladou frontou DNES a iDNES.cz

Mladá fronta DNES spolu s iDNES.cz připravila pro všechny návštěvníky Olympijského parku Soči na Letné různorodé aktivity ve své olympijské zóně. Ve vytápěném a osvětleném stanu se zabaví opravdu celá rodina.

A na co se můžete těšit? Čeká vás kavárna s výbornou kávou a kávovými specialitami, nealkoholickými nápoji, svařeným vínem, grogem a sladkým pečivem. Občerstvení si vychutnáte v klidu a vsedě. Navíc můžete sledovat televizní přenosy ze Soči živě, přečíst si Mladou frontu DNES nebo procházet sportovní zpravodajství on-line na iDNES.cz. Pokud chcete fandit v pohodlí a v příjemné atmosféře, tady jste na tom správném místě. A hlavně, ani na děti jsme nezapomněli a připravili pro ně spoustu zábavy. Užijí si počítačové hry na herních konzolích nebo se zabaví v Alíkově kreativním koutku malováním, vystřihováním, kvízy a různými soutěžemi. Neváhejte a navštivte olympijskou zónu Mladé fronty DNES a iDNES.cz poblíž hlavní restaurace. Otevřeno je každý den od deseti ráno do deseti hodin večer po celou dobu olympiády. Těšíme se na vás, pojďte s námi fandit českým sportovcům!

 

Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku