16. 02. 2014

V Olympijském parku se v rámci exhibice ukázaly herecké hvězdy

Zářivé herecké hvězdy se po boku bývalých profesionálních sportovců představily v nedělním podvečeru při hokejové exhibici v Olympijském parku. Tým HC Olymp s hercem Martinem Dejdarem se rozdělil na dvě party. Bílý tým vyhrál zápas 10:9, modrý ovládl nájezdy. Na ledě se ukázali například olympijští vítězové z Nagana Josef Beránek a Jiří Šlégr, fotbalové hvězdy Ivan Hašek nebo Horst Siegl a herci Jakub Prachař či Pavel Nový.

„Nemůžu dýchat, hraje se opravdu ve velkém tempu,“ okomentoval Prachař nejprve samotné utkání. „Reprezentace ale bude litovat, že přišla o takového hokejistu, jako jsem já,“ dodal v nadsázce herec. Olympijský park ho nadchnul: „Líbí se mi tady moc.“

Přikyvoval mu i jeho spoluhráč, herec Pavel Nový. Ten ještě před sedmi lety bojoval s následky západonilské horečky, po níž náhle ochrnul, dnes již ale na bruslích proháněl o mnoho let mladší protihráče. „Je to dobrý nápad, lidé se musejí také bavit,“ říkal s úsměvem.

Svou návštěvu v Olympijském parku si užíval i Petr Čermák, bývalý fotbalista Slavie Praha a Českých Budějovic. „Je to super jak pro obyčejné lidi, tak pro sportovce. Pokud budu mít čas, tak bych rád přišel i někdy jindy. Jsme ale všichni moc rádi, že se můžeme zúčastnit alespoň takhle,“ oddychoval při jednom ze střídání Čermák, jehož nejoblíbenějším zimním sportem je právě hokej. „Proti Slovensku určitě postoupíme, je to jednoznačný, máme na to!“ burcoval na dálku Plekancovu partu.

Tu čeká osmifinálový zápas proti našim východním sousedům nejspíš v úterý vpodvečer, přímý přenos pochopitelně můžete jako vždy sledovat v Olympijském parku na velkoplošných obrazovkách.

Foto: Milan Jaroš


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku