07. 02. 2014

Upozornění: V sobotu bude omezena tramvajová doprava přes Letnou

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 8. února 2014 od 9.00 do 17.00 hodin k přerušení provozu tramvají v úseku Strossmayerovo náměstí – Hradčanská, a to pouze v uvedeném směru.

Všechny linky (1, 8, 12, 25, 26) budou odkloněny přes zastávku Čechův most, která je vzdálena zhruba pět minut pěšky od jednoho ze tří vstupů do areálu, a to do vchodu u letenského kyvadla. Upozorňujeme ovšem, že cesta ke vstupu vede do kopce a po schodech a tedy není nejvhodnější pro osoby s omezenou hybností.

Po dobu výluky bude rovněž zavedena náhradní autobusová doprava X1 v trase Strossmayerovo náměstí – Letenské náměstí – Hradčanská, opět pouze v uvedeném směru. Další vstup do Olympijského parku se nachází pět minut pěšky od stanice metra linky A Hradčanská (vstup u Špejcharu).

Pro aktuální informace o plánované výluce sledujte, prosím, průběžně informace na internetových stránkách Dopravního podniku hlavního města Prahy – WWW.DPP.CZ. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Úvodní foto: Václav Mudra


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku