16. 02. 2014

Tenista Štěpánek zazpíval na Letné Jágrovi k narozeninám

Přímo v Soči dostal dort, ale také v Olympijském parku na Letné čekaly na hokejového útočníka Jaromíra Jágra dárky ke 42. narozeninám. Někdejší sáňkař Petr Urban tu pro olympijského vítěze z Nagana přichystal kresbu. A přímo v sobotu dorazil na Letnou pogratulovat Jágrovi na dálku i jeho dobrý přítel Radek Štěpánek, dvojnásobný vítěz tenisového Davis Cupu.

Návštěvu jednoho z nejúspěšnějších českých tenistů se dlouho dařilo tajit jako překvapení. Pár minut před zahájením hokejového zápasu Švýcarsko – Česko moderátoři za mohutného potlesku pozvali Štěpánka na pódium. Ten po krátkém rozhovoru dokonce svému kamarádovi na dálku zapěl s podporou návštěvníků „Happy Birthday to you“.

Štěpánek českým hokejistům i oslavenci Jágrovi do dalších bojů věří: „Doufám, že medailí bude co nejvíc. Pochopitelně všichni spoléháme nejvíc na kluky, na hokejisty. Ale každý, kdo získá medaili, je bůh,“ říkal sympatický pětatřicetiletý tenista.

Olympijský park ho nadchnul. „Je tu neuvěřitelná atmosféra. Doufám, že budu mít brzy čas podívat se po všech sportovištích,“ prohlásil rodák z Karviné, jenž by si na Letné nejraději vyzkoušel lyžování. „Já ho mám strašně rád. Na bruslích jsem katastrofální, takže to padá. Leda bych si s dětmi zasáňkoval.“

Úvodní foto: Milan Jaroš


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku