03. 02. 2014

Spuštění rezervačního systému sportovišť v Olympijském parku

V úterý 4. 2. 2014 bude od 8:00 hodin na webových stránkách www.olympijskypark.cz spuštěn rezervační systém s vypsanými termíny rezervací pro jednotlivá sportoviště, která si budou moci vyzkoušet všichni návštěvníci Olympijského parku Soči – Letná. Rezervaci sportoviště provedete v přímo v sekci Program parku kliknutím na rezervační tlačítko umístěným pod Vámi zvoleným termínem. 

Aby se dostalo na co nejvíce návštěvníků, bude každému zájemci umožněno rezervovat si pouze jeden kurz nebo aktivitu. Systém rezervací je velice intuitivní a každý si s ním bez problémů poradí.

Prostřednictvím rezervačního systému lze v Olympijském parku zarezervovat následující sportoviště a kurzy:

  • hokejové hřiště (40 x 20 m)
  • plochu pro curling
  • kurzy bruslení pro dětskou a dospělou veřejnost
  • kurzy běžeckého lyžování

Hokejové hřiště a plochu pro curling bude možné rezervovat i pro uzavřenou skupinu a vždy v určených časech na dobu uvedenou v Programu parku. Využití uvedených sportovišť je zpoplatněno – hokejové hřiště 2500,- Kč/ 90 minut, plocha pro curling 400,- Kč/60 minut.

Kurzy bruslení a kurzy běžeckého lyžování budou poskytovány všem zájemcům bezplatně. Tyto kurzy však budou limitovány počtem 30 účastníků, proto doporučujeme zájemcům využít rezervačního systému v předstihu. V systému je navíc povoleno rezervovat max. 2 místa/osobu.

Veškeré informace a kroky nutné k úspěšné rezervaci budou zájemci zasílány prostřednictvím e-mailu. 

Postup rezervace:

1.   V sekci program naleznete konkrétní časy aktivit a kurzů, které lze předem rezervovat.

2.   Kliknete na okénko 'rezervace', vyplníte Vaše jméno a příjmení, telefonní číslo a Váš e-mail a kliknete na 'potvrdit rezervaci'.

3.   Objeví se okno s dalšími instrukcemi, které rovněž obdržíte e-mailem spolu s potvrzovacím kódem.

4.   Dle instrukcí zašlete potvrzovací SMS kód.

5.   Na základě této SMS Vám přijde druhý e-mail s platebními instrukcemi a kódem Vaší rezervace.

6.   Po obdržení rezervačního poplatku Vám přijde závěrečný potvrzující e-mail, díky kterému máte rezervaci sportoviště/aktivity potvrzenou.

 

Pokud se na někoho nedostane, není potřeba zoufat. Na sportovištích bude vyhrazen prostor i pro volné sportování bez nutnosti rezervace.


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku