19. 02. 2014

Soutěž s Prahou sportovní: stovky volných vstupů do pražských sportovišť

V centru hlavního města vyrostl obří Olympijský park, stovky metrů bruslařské dráhy a celá řada zimních sportovišť. Olympijskými hrami nežije jen ruské Soči, ale také Praha a její sportovní tvář – Praha sportovní. Po dobu konání her s ní mohou lidé vyhrávat volné vstupy do řady sportovišť, včetně oblíbených aquaparků a fitness center.

Zúčastnit se soutěže s Prahou sportovní může úplně každý. Děti budou v Olympijském parku na Letné vyzývat na souboj maskota Pepu Pružňáka v rozličných zimních disciplínách, jejich rodiče a všichni dospělí pak závodit v online hře na olympijské sjezdovce.

Ti nejlepší mohou soutěžit o volný vstup pro celou rodinu do Aquacentra Barrandov nebo bazénu Šutka. Mezi cenami jsou i vstupy do fitness, kickbox centra nebo jezdeckého klubu. Kompletní seznam cen najdete na www.prahasportovni.cz, kde můžete online sjíždět olympijskou sjezdovku a vypořádávat se se záludnými překážkami. Vyhrávají ti nejšikovnější a nejrychlejší.

Vedle hlavních projektů Prahy sportovní jako je „Týden sportu zdarma“ a „Měsíc náborů do sportovních klubů“, je to další aktivita, která má za cíl ukázat Pražanům cestu k aktivnímu stylu života. Praha sportovní bude součástí Olympijského parku až do závěrečného dne Her 23. února.

Více informací naleznete na webu www.prahasportovni.cz.

Úvodní foto: Václav Mudra


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku