05. 02. 2014

Rekordní zájem o rezervace

Jen pár desítek minut stačilo k tomu, aby na curlingové dráze zmizela všechna místa v rezervačním systému sportovišť v Olympijském parku Soči – Letná. Obrovský zájem byl od úterního rána, kdy byl systém otevřen, také o rezervace hokejového kluziště nebo kurzy bruslení pro děti.

Hned po otevření systému se spustila smršť rezervací,“ popsala zájem veřejnosti tisková mluvčí Olympijského parku Zuzana Kalátová. Telefonní linka se po celý den téměř nezastavila. „Věřím, že jsme odpověděli na dotazy všem zájemcům i těm, kteří si vybrané sportoviště nestihli zarezervovat,“ uvedla.

Zájemci, na které se nedostalo, však nemusejí zoufat. Pro veřejnost jsou připraveny i hodiny bez nutnosti rezervace. Jejich termíny najdete v programu dění na jednotlivých sportovištích. „Rádi bychom poskytli nabízené sportovní aktivity všem zájemcům, kteří se chystají Olympijský park navštívit,“ řekla Kalátová.

Navíc ještě zbývá pár volných míst v kurzech bruslení pro děti a dospělé nebo v kurzech pro výuku běhu na lyžích. U curlingu a hokeje pořadatelé plánují, že pokud budou některé rezervace zrušeny, termíny znovu uvolní dalším zájemcům.          


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku