18. 02. 2014

Program Olympijského parku VE STŘEDU A ČTVRTEK 19.-20.ÚNORA

STŘEDA 19. ÚNORA         

Hosty parku budou sjezdaři Borek Zakouřil, Klára Křížová a její maminka, bronzová olympijská medailistka ve sjezdu Olga Charvátová–Křížová, skokané na lyžích Jan Matura, Roman Koudelka, Jakub Janda a Lukáš Hlava, skokanský reprezentační trenér David Jiroutek, běžec na lyžích Dušan Kožíšek, biatlonista Ivan Masařík a také kardiochirurg Jan Pirk.

PROGRAM SPORTOVIŠŤ

ČEZ aréna     

09.00 – 14.30 Volný program pro veřejnost (může být časově omezen podle počasí)

16.00 – 17.30 Zápas Slavia – Nymburk (děti)

17.30 – 18.00 Hokej s ČEZem

18.00 – 18.30 Volné brulsení s hudbou a trenérem

18.45 – 21.00 Letná Classics

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

09.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

16.00 – 17.30 Zápas Slavia – Nymburk (děti)

17.30 – 18.00 Exhibice rychlobruslení (short track)

18.00 – 21.00 Letná Classics

BĚŽECKÁ TRAŤ

09.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 17.00 Volný program pro veřejnost

17.00 – 18.30 Závod v běhu na lyžích pro veřejnost na 1 a 3 km

18.30 – 20.30 Závod v běhu na lyžích pro veřejnost na 5 km

SNOWPARK

09.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

09.00 – 16.00 Zóna Snowkidz – lyžování pro nejmenší

10.00 – 16.00 Registrace na závody

14.00 – 16.00 Dětský Burton Park + veřejnost + test

14.30 – 18.00 Veřejnost + test centrum

18.00 – 19.00 Snowboard ZEZULA

19.30 – 21.00 Veřejnost + test centrum

LEDOVÝ RÁJ

09.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda (včetně veřejnosti)

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

15.00 – 20.00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny

15.00 – 15.50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé (osm míst, rezervace na místě)

16.00 – 16.50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé (osm míst, rezervace na místě)

CURLING

09.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda

14.00 – 15.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

15.00 – 17.00 Curling pro děti a dospělé

17.00 – 18.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

18.00 – 19.00 Curling pro děti a dospělé

19.00 – 20.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

20.00 – 21.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

21.00 – 21.30 Curling pro děti a dospělé

BIATLON

09.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 17.00 Volný program pro veřejnost

 

HLAVNÍ PÓDIUM

14.00 – 14.30 Vyhlášení výsledků

17.30 – 18.10 Bohemia

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

9.00 – 11.30 Hokej (Švédsko – Slovinsko)

11.30 – 12.00 Snowboarding (paralelní obří slalom mužů a žen)

12.00 – 13.10 Alpské lyžování (obří slalom mužů, 2. kolo)

13.10 – 14.00 Běh na lyžích (sprint dvojic mužů a žen)

14.30 – 16.20 Rychlobruslení (5000 m žen)

15.30 – 17.30 Biatlon (smíšená štafeta)

16.20 – 17.15 Krasobruslení (krátký program žen)

17.15 – 18.00 Dvojbob žen

18.00 – 20.30 Hokej (Česko - USA)

ČTVRTEK 20. ÚNORA

Hostem parku budou skip curlingové reprezentace Jiří Snítil a další hráči curlingové reprezentace, střelkyně Kateřina Emmons a sparťanští fotbalisté – záložník Kamil Vacek a obránce Costa.

PROGRAM SPORTOVIŠŤ

ČEZ aréna     

09.00–13.00 Volný program pro veřejnost (může být časově omezen podle počasí)

13.30–14.30 Rezervace plochy pro veřejnost–ukončeny

16.00–17.30 Zápas Hvězda–Slavia (děti)

17.30–18.00 Krasobruslení s ČEZem

17.30–18.00 Volné bruslení s hudbou a trenérkou krasobruslení

18.45–21.00 Letná Classics

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

09.00–14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.30–17.30 Turnaj záchranných složek

18.00–21.00 Letná Classics

BĚŽECKÁ TRAŤ

09.00–14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00–15.30 Volný program pro veřejnost

15.30–18.30 Biatlonový závod pro veřejnost na 500 m a 1,5 km

18.15–20.30 Biatlonový závod pro veřejnost na 3 km

SNOWPARK

09.00–14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

09.00–16.00 Zóna Snowkidz – lyžování pro nejmenší

10.00–16.00 Registrace na závody

14.00–17.00 Dětský Burton Park + veřejnost + test

14.30–18.00 Veřejnost + test centrum

18.00–19.00 Snowboard ZEZULA

19.30–21.00 Veřejnost + test centrum

LEDOVÝ RÁJ

09.00–14.00 Dětský program – Moje Olympiáda (včetně veřejnosti)

14.00–21.30 Volný program pro veřejnost

15.00–20.00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny

15.00–15.50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé

16.00–16.50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé

17.00–18.00 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé (rezervace ukončeny)

CURLING

09.00–14.00 Dětský program – Moje olympiáda

14.00–15.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

15.00–16.00 Curling pro děti a dospělé

16.00–17.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

17.00–18.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

18.00–19.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

19.00–21.00 Exhibiční utkání reprezentace

21.00–21.30 Curling pro děti a dospělé

BIATLON

09.00–14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00–15.30 Volný program pro veřejnost

15.30–18.30 Biatlonový závod pro veřejnost na 500 m a 1,5 km

18.15–20.30 Biatlonový závod pro veřejnost na 3 km

 

HLAVNÍ PÓDIUM

14.00–14.30 Vyhlášení výsledků

15.00–17.00 Oslava narozenin Jaroslava Němečka – tvůrce Čtyřlístku

17.00–18.00 Please the Trees

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

8.45 – 9.30 Skikros mužů

9.30 – 10.30 Severská kombinace (závod družstev)

10.30 – 12.00 Skikros mužů

12.00 – 13.15 Severská kombinace

13.15 – 15.30 Hokej ženy

15.30 – 16.45 Akrobatické lyžování (U-rampa žen)

16.45 – 20.10 Krasobruslení (ženy volný program)

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny programu. Aktuality a program najdete na www.olympijskypark.cz.

Úvodní foto: Milan Jaroš


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku