10. 02. 2014

Program Olympijského parku VE STŘEDU A ČTVRTEK 12.-13.ÚNORA

STŘEDA 12. ÚNORA

Hosty parku budou krasobruslařka Radka Kovaříková, hokejista Milan Hnilička, skokan na lyžích Jan Mazoch a snowboardista Jan Nečas

PROGRAM SPORTOVIŠŤ

DEN SEVERSKÉ KOMBINACE

Malý skokanský můstek K4 (v prostoru u tiskového střediska)

10.30 – 11.30 Dětský exhibiční závod ve skocích na lyžích do severské kombinace

13.00 – 14.00 Veřejný trénink dětí za asistence trenérů

14.00 – 16.00 Veřejný závod dětí za asistence trenérů a kvíz (soutěž o ceny)

15.00 – 17.00 Kvalifikace skokanské benefice OPEN CUP JESENÍKY pro dospělé

Běžecká trať

12.00 – 13.00 Dětský exhibiční závod v běhu do severské kombinace

 

ČEZ ARÉNA

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 15.00 Volný program pro veřejnost

15.00 – 17.00 Zápas Slavia – Česká Lípa (děti)

18.00 – 21.00 Letná Classics

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 15.00 Volný program pro veřejnost

15.00 – 17.00 Zápas Slavia – Česká Lípa (děti)

17.30 – 18.00 Exhibice short tracku

18.00 – 21.00 Letná Classics

BĚŽECKÁ TRAŤ

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 17.00 Volný program pro veřejnost

17.00 – 18.30 Závod v běhu na lyžích pro veřejnost na 1 a 3 km

18.30 – 20.30 Závod v běhu na lyžích pro veřejnost na 5 km

SNOWPARK

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

9.00 – 16.00 Zóna Snowkidz – lyžování pro nejmenší

10.00 – 16.00 Registrace na závody

14.30 – 16.00 Dětský Burton Park + veřejnost + test centrum

14.30 – 16.00 Veřejnost + test centrum

17.30 – 19.00 DJ Live

17.30 – 19.00 Zezula Snowboard

19.30 – 21.00 Veřejnost + test centrum

LEDOVÝ RÁJ

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

15.00 – 20.00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny

CURLING

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

15.00 – 16.00 Curling pro děti a dospělé

21.00 – 21.30 Curling pro děti a dospělé

BIATLON

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 17.00 Volný program pro veřejnost

 

HLAVNÍ PÓDIUM

14.00 – 14.30 Vyhlášení výsledků

16.40 – 17.40 Laura a její tygři

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

8.00 – 10.15 Alpské lyžování (Sjezd žen)

10.30 – 11.30 Severská kombinace (střední můstek + běh na lyžích na 10 km)

11.00 – 14.05 Snowboarding (U-rampa žen)

15.30 – 16.00 Saně (Závod dvojic)

16.00 – 17.00 Snowboarding (U-rampa žen)

16.45 – 19.45 Krasobruslení (Sportovní dvojice, volná jízda)

18.00 – 20.30 Hokej Česko – Švédsko (Muži)

18.30 – 19.35 Snowboarding (U-rampa žen)

 

ČTVRTEK 13.ÚNORA

Hosty parku budou olympijští vítězové ve střelbě Kateřina a Matthew Emmonsovi, fotbalista David Lafata, krasobruslař René Novotný a také hokejistky Kateřina Flachsová a Lucie Manhartová

PROGRAM SPORTOVIŠŤ

MALÝ SKOKANSKÝ MŮSTEK K4

9.00 - 16.00 Volný program pro veřejnost

ČEZ aréna                      

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 15.00 Volný program pro veřejnost

15.00 – 17.00 Zápas Sparta – Slavia (děti)

18.00 – 21.00 Letná Classics

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 15.00 Volný program pro veřejnost

15.00 – 17.00 Zápas Sparta – Slávia (děti)

17.00 – 18.00 Volný program pro veřejnost

18.00 – 21.00 Letná Classics

BĚŽECKÁ TRAŤ

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 15.30 Volný program pro veřejnost

15.30 – 18.30 Biatlonový závod pro veřejnost na 500 m a 1,5 km

18.15 – 20.30 Biatlonový závod pro veřejnost na 3 km

SNOWPARK

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

9.00 – 16.00 Zóna Snowkidz – lyžování pro nejmenší

10.00 – 16.00 Registrace na závody

14.00 – 17.00 Dětský Burton Park + veřejnost + test centrum

14.30 – 17.00 Veřejnost

17.30 – 19.00 DJ Live

18.00 – 19.00 Snowboard Zezula

19.30 – 21.00 Veřejnost + test centrum

LEDOVÝ RÁJ

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

15.00 – 20.00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny

CURLING

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

15.00 – 16.00 Curling pro děti a dospělé

19.00 – 21.00 Exhibice reprezentantů

BIATLON

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 15.30 Volný program pro veřejnost

15.30 – 18.30 Biatlonový závod pro veřejnost na 500 m a 1,5 km

18.15 – 20.30 Biatlonový závod pro veřejnost na 3 km

 

HLAVNÍ PÓDIUM

14.00 – 14.30 Vyhlášení výsledků

Koncert Monkey Business byl zrušen

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

7.15 – 10.15 Akrobatické lyžování (slopestyle mužů)

11.00 – 11.30 Běh na lyžích (Závod na 10 km klasicky žen)

15.00 – 15.00 Biatlon (Vytrvalostní závod mužů na 20 km)

15.00 – 16.40 Rychlobruslení (Závod žen na 1000 m)

16.00 – 20.30 Krasobruslení (Muži, krátký program)

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny programu. Aktuality a program najdete na www.olympijskypark.cz.

Úvodní foto: Milan Jaroš


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku