16. 02. 2014

Program Olympijského parku V ÚTERÝ A STŘEDU 18.-19. ÚNORA

ÚTERÝ 18. ÚNORA

Hosty parku budou boulařka Nikola Sudová, její trenér Josef Herot,někdejší sdruženář Ladislav Rygl mladší a šéftrenér Dukly Michal Georgiev.

PROGRAM SPORTOVIŠŤ

ČEZ aréna                      

09.00 – 14.30  Volný program pro veřejnost

15.00 – 15.05  Vystoupení Polárky

16.00 – 17.30  Zápas Sparta – Liberec (děti)

18.00 – 21.00  Letná Classics

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda

16.00 – 17.30 Zápas Sparta – Liberec (děti)

18.00 – 21.00 Letná Classics

BĚŽECKÁ TRAŤ

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

18.00 – 19.00 Workshop o mazání lyží

SNOWPARK

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda

9.00 – 16.00 Zóna Snowkidz – lyžování pro nejmenší

10.00 – 12.00 Registrace na závody

14.00 – 16.00 Dětský Burton Park + veřejnost + test centrum

18.00 – 19.00 Snowboard ZEZULA

19.30 – 21.00 Veřejnost + test centrum

LEDOVÝ RÁJ

09.00 – 14.00  Dětský program – Moje olympiáda + pohádková vystoupení (včetně veřejnosti)

14.00 – 21.30  Volný program pro veřejnost

15.00 – 20.00  Klouzavý festival Kefír České spořitelny

17.00 – 18.00  Vystoupení Orion + kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé (rezervace ukončeny)

CURLING

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda

14.00 – 15.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

15.00 – 16.00 Curling pro děti a dospělé

16.00 – 20.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

20.00 – 21.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

21.00 – 21.30 Curling pro děti a dospělé

BIATLON

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

 

HLAVNÍ PODIUM

14.00 – 14.30 Vyhlášení výsledků

17.15 – 18.15 DJs Klara & Viliam Cookie Baking

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

06.30 – 07.30  Alpské lyžování (1. kolo obřího slalomu žen)

07.30 – 08.30  Snowboarding (muži)

09.00 – 11.30  Hokej (Slovinsko - Rakousko)

10.00 – 11.40  Alpské lyžování (2. kolo obřího slalomu žen)

10.30 – 12.30  Severská kombinace (velký můstek)

10.30 – 12.30   Rychrobruslení na krátké dráze

11.30 – 12.30   Biatlon (závod mužů na 15 km s hromadným startem)

13.00 – 13.45  Severská kombinace (běh na 10 km)

13.30 – 16.00  Hokej (Rusko - Norsko)

16.15 – 18.00  Dvojbob žen

18.00 – 20.30  Hokej (Česko - Slovensko)

 

STŘEDA 19. ÚNORA         

Hosty parku budou sjezdaři Borek Zakouřil, Klára Křížová a její maminka, bronzová olympijská medailistka ve sjezdu Olga Charvátová–Křížová, skokané na lyžích Jan Matura, Roman Koudelka, Jakub Janda a Lukáš Hlava, skokanský reprezentační trenér David Jiroutek, běžec na lyžích Dušan Kožíšek, biatlonista Ivan Masařík a také kardiochirurg Jan Pirk.

PROGRAM SPORTOVIŠŤ

ČEZ aréna     

09.00 – 14.30 Volný program pro veřejnost (může být časově omezen podle počasí)

16.00 – 17.30 Zápas Slavia – Nymburk (děti)

17.30 – 18.00 Hokej s ČEZem

18.00 – 18.30 Volné brulsení s hudbou a trenérem

18.45 – 21.00 Letná Classics

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

09.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

16.00 – 18.00 Zápas Slavia – Nymburk (děti)

18.00 – 21.00 Letná Classics

BĚŽECKÁ TRAŤ

09.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 17.00 Volný program pro veřejnost

17.00 – 18.30 Závod v běhu na lyžích pro veřejnost na 1 a 3 km

18.30 – 20.30 Závod v běhu na lyžích pro veřejnost na 5 km

SNOWPARK

09.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

09.00 – 16.00 Zóna Snowkidz – lyžování pro nejmenší

10.00 – 16.00 Registrace na závody

14.00 – 16.00 Dětský Burton Park + veřejnost + test

14.30 – 18.00 Veřejnost + test centrum

18.00 – 19.00 Snowboard ZEZULA

19.30 – 21.00 Veřejnost + test centrum

LEDOVÝ RÁJ

09.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda (včetně veřejnosti)

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

15.00 – 20.00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny

15.00 – 15.50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé (osm míst, rezervace na místě)

16.00 – 16.50 Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé (osm míst, rezervace na místě)

CURLING

09.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda

14.00 – 15.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

15.00 – 17.00 Curling pro děti a dospělé

17.00 – 18.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

18.00 – 19.00 Curling pro děti a dospělé

19.00 – 20.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

20.00 – 21.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

21.00 – 21.30 Curling pro děti a dospělé

BIATLON

09.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 17.00 Volný program pro veřejnost

 

HLAVNÍ PÓDIUM

14.00 – 14.30 Vyhlášení výsledků

17.30 – 18.10 Bohemia

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

9.00 – 11.30 Hokej (Švédsko – Slovinsko)

11.30 – 12.00 Snowboarding (paralelní obří slalom mužů a žen)

12.00 – 13.10 Alpské lyžování (obří slalom mužů, 2. kolo)

13.10 – 14.00 Běh na lyžích (sprint dvojic mužů a žen)

14.30 – 16.20 Rychlobruslení (5000 m žen)

16.20 – 17.15 Krasobruslení (krátký program žen)

17.15 – 18.00 Dvojbob žen

18.00 – 20.30 Hokej (čtvrtfinále mužů)

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny programu. Aktuality a program najdete na www.olympijskypark.cz.

Úvodní foto: Václav Mudra


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku