21. 02. 2014

Program Olympijského parku v SOBOTU A NEDĚLI 22.-23.ÚNORA

SOBOTA 22. ÚNORA

Hosty parku budou hokejový útočník Pavel Richter a snowboardista Martin Černík.

PROGRAM SPORTOVIŠŤ

ČEZ aréna     

09.00 – 10.00 Semifinále Letná Classics – Open

10.30 – 12.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

12.30 – 14.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

15.00 – 17.00 Maškarní bruslení s diskotékou a soutěže

17.00 – 18.00 Semifinále Letná Classics – Elite

18.30 – 19.30 Letná Classics zápas o 3. místo – Elite

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

09.00 – 10.00 Semifinále Letná Classics – Open

10.30 – 11.30 Letná Classics zápas o 3. místo – Open

12.00 – 13.00 Finále Letná Classics – Open

13.00 – 13.30 Vyhlášení výsledků Letná Classics – Open

15.30 – 16.30 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

17.00 – 18.00 Semifinále Letná Classics – Elite

18.30 – 19.30 Finále Letná Classics – Elite

19.30 – 20.00 Vyhlášení výsledků Letná Classics – Elite 

BĚŽECKÁ TRAŤ

09.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

SNOWPARK

09.00 – 12.00 Veřejnost + test centrum

09.00 – 16.00 Zóna Snowkidz – lyžování pro nejmenší

10.00 – 12.00 Registrace na závody

10.00 – 12.00 Dětský Burton Park + veřejnost + test

13.00 – 14.00 Trénink na závody pro veřejnost

13.00 – 19.00 DJ Live

14.00 – 16.00 Kvalifikace – veřejnost, Dětský Burton park

17.00 – 18.00 Exhibice Pro Riders

18.00 – 19.00 Public Session (finále)

19.30 – 21.00 Veřejnost + test centrum

LEDOVÝ RÁJ

09.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

10.00 – 11.00 Vystoupení Gemini + kurz bruslení s trenérem pro děti (rezervace ukončeny)

13.00 – 13.05 Vystoupení Starlets

15.00 – 16.00 Vystoupení N'Ice Age + kurz bruslení s trenérem pro dospělé (rezervace ukončeny)

15.00 – 20.00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny

17.00 – 17.05 Vystoupení Starlets

LEDOVÉ KORYTO

12.00 – 14.00 Boby

CURLING

09.00 – 10.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

10.00 – 13.00 Curling pro děti a dospělé

13.00 – 14.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

14.00 – 17.00 Curling pro děti a dospělé

14.00 – 16.00 Exhibiční utkání reprezentace

17.00 – 18.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

18.00 – 20.00 Curling pro děti a dospělé

20.00 – 21.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

21.00 – 21.30 Curling pro děti a dospělé

BIATLON

09.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

 

HLAVNÍ PÓDIUM

10.00 – 14.00 Dětský den s ČT :D

10.00 – 11.00 Kouzelná školka – Magda Reifová a Petr Vacek

11.00 – 11.35 Zprávičky – workshop moderace na pódiu

11.35 – 11.50 Taneční hrátky s Honzou Onderem

11.50 – 12.20 Kouzelná školka – Magda Reifová a Petr Vacek

12.20 – 12.50 Autogramiáda Tomáše Jílka, Ivety Fialové, Vojty Bernatského a Honzy Smetany

12.50 – 13.05 Zázraky přírody

13.05 – 13.25 Studio 6

13.30 – 13.50 Autogramiáda Dariny Vymětalíkové, Jana Ziky, Jolky Krásné a Jiřího Václavka

14.30 – 15.30 Top Dream Company 

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

10.20 – 12.25 Běh na lyžích (ženy 30 km s hromadným startem)

13.45 – 15.20 Alpské lyžování (slalom mužů, 1. kolo)

15.20 – 17.10 Biatlon (štafeta mužů)

17.10 – 18.50 Alpské lyžování (slalom mužů, 2. kolo)

18.30 – 20.05 Krasobrulsení (exhibice)

18.50 – 20.10 Čtyřbob

 

NEDĚLE 23.ÚNORA

Hosty parku budou hráči týmu HC Olymp (zápas proti Kozlovně od 10.30), hokejový olympijský vítěz Martin Straka (autogramiáda od 12.00 v Energy zóně ČEZ) a olympionici ze Soči včetně zlatých medailistek Martiny Sáblíkové a Evy Samkové.

Zápasu HC Olymp - Kozlovna se zúčastní Martin Dejdar, Jakub Kohák, Ivan Hašek, Horst Siegl, Ladislav Vízek či Vladimír Šmicer.

PROGRAM SPORTOVIŠŤ

ČEZ aréna     

09.00 – 10.30 Volný program pro veřejnost

10.30 – 12.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

15.00 – 17.00 Dětská diskotéka na bruslích

17.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

09.00 – 10.30 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

10.30 – 12.00 Exhibiční zápas HC Olymp – Kozlovna

12.00 – 20.00 Volný program pro veřejnost (dle způsobilosti ledu)

20.00 – 21.30 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

BĚŽECKÁ TRAŤ

09.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

SNOWPARK

09.00 – 12.00 Veřejnost + test centrum

09.00 – 12.00 Veřejnost + test centrum

09.00 – 16.00 Zóna Snowkidz – lyžování pro nejmenší

10.00 – 12.00 Dětský Burton Park + veřejnost + test

10.00 – 12.00 Registrace na závody

11.00 – 13.00 Trénink na závody pro veřejnost

14.00 – 16.00 Kvalifikace pro veřejnost

19.00 – 20.00 Český pohár

LEDOVÝ RÁJ

09.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

10.00 – 11.00 Kurz bruslení s trenérem pro děti (rezervace ukončeny)

11.00 – 12.00 Kurz bruslení pro děti (náhrada za 15.2.)

15.00 – 20.00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny

LEDOVÉ KORYTO

10.00 – 12.00 Boby

14.00 – 16.00 Boby

CURLING

09.00 – 10.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

10.00 – 13.00 Curling pro děti a dospělé

13.00 – 14.00 Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

15.00 – 17.30 Nekonečný závod pro veřejnost

17.30 – 18.00 Vyhlášení výsledků nekonečného závodu

18.00 – 21.30 Curling pro děti a dospělé

BIATLON

09.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

 

HLAVNÍ PÓDIUM

18.00 - 20.00 PŘIVÍTÁNÍ ČESKÝCH OLMYPIONIKŮ (aktuální informace: letadlo má cca 50 minut zpoždění)

20.00 – 21.00 DJ Martin Mikuláš

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

07.50 – 10.30 Běh na lyžích (50 km mužů s hromadným startem)

10.30 – 12.55 Čtyřbob mužů

12.50 – 16.00 Hokej (Kanada - Švédsko)

17.00 – 19.30 Závěrečný ceremoniál XXII. zimních olympijských her

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny programu. Aktuality a program najdete na www.olympijskypark.cz.

Úvodní foto: Milan Jaroš


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku