13. 02. 2014

Program Olympijského parku V SOBOTU A NEDĚLI 15.-16.ÚNORA

PÁTEK 14. ÚNORA

Hosty parku budou kreslíř a bývalý sáňkař Petr Urban, skeletonisté Hubert Ličman a Lenka Vorlová a akrobatický lyžař Aleš Valenta.

PROGRAM SPORTOVIŠŤ

MALÝ SKOKANSKÝ MŮSTEK K4

9.00 – 16.00 Volný program pro veřejnost

ČEZ ARÉNA                      

15.00 – 17.00 Zápas Sparta–HC Plzeň (děti)

17.00 – 17.30 Bruslení s ČEZem

17.30 – 18.00 Lední hokej s ČEZem

18.00 – 19.30 Volné bruslení s hudbou

19.30 – 20.00 Krasobruslení s ČEZem

20.00 – 21.30 Volné bruslení s hudbou a trenérem

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

15.00 – 17.00 Zápas Sparta–HC Plzeň (děti)

17.30 – 18.30 Kurz bruslení pro děti USK

18.30 – 21.30 Letná Classics (při nepřízni počasí v sobotu)

BĚŽECKÁ TRAŤ

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

18.00 – 19.00 Workshop o mazání lyží

SNOWPARK

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

9.00 – 16.00 Zóna Snowkidz – lyžování pro nejmenší

10.00 – 16.00 Registrace na závody

14.00 – 17.00 Dětský Burton Park + veřejnost + test

14.30 – 16.00 Veřejnost + test centrum

17.30 – 19.00 DJ Live

18.00 – 19.00 Snowboard ZEZULA

19.30 – 21.00 Veřejnost + test centrum

LEDOVÝ RÁJ

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda (včetně veřejnosti)

14.00 – 19.00 Volný program pro veřejnost

15.00 – 20.00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny

19.30 – 19.35 Vystoupení Olympia

19.30 – 20.30 Taneční bál na ledě

20.30 – 21.30 Volný program pro veřejnost

LEDOVÉ KORYTO

13.00 – 15.00 Exhibice saně a skeleton (za účasti bývalého sáňkaře Petra Urbana a skeletonistů Huberta Ličmana a Lenky Vorlové)

CURLING

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda

15.00 – 17.00 Curling pro děti a dospělé

BIATLON

9.00 – 14.00 Dětský program–Moje Olympiáda

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

 

HLAVNÍ PÓDIUM

14.00 – 14.30 Vyhlášení výsledků

17.00 – 18.00 Lanugo

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

9.00 – 11.30 Hokej Česko – Lotyšsko

11.30 – 13.00 Běh na lyžích (15 km klasicky mužů)

13.00 – 13.40 Alpské lyžování (superkombinace mužů)

13.40 – 15.00 Skeleton

15.00 – 17.20 Biatlon (Vytrvalostní závod žen na 15 km)

17.20 – 20.05 Krasobruslení (Volné jízdy mužů)

 

SOBOTA 15. ÚNORA

Hosty parku budou skokan na lyžích Dalibor Motejlek, bývalý oštěpař Jan Železný, veslařka Mirka Knapková, snowboardisté Michal Novotný, Šárka Pančochová a Martin Černík a členka stříbrné štafety ze Sarajeva 1984 Květa Jeriová – Pecková.

15. února slaví narozeniny Jaromír Jágr a Kateřina Neumannová.Navíc je to den výročí 30 let od stříbra ženské běžecké štafety ze Sarajeva 1984.

V Olympijském parku proběhne den České olympijské nadace.

PROGRAM SPORTOVIŠŤ 

ČEZ aréna                      

11.00–12.00 Volný program pro veřejnost (dle způsobilosti ledové plochy)

15.00–17.30 Volný program pro veřejnost (dle způsobilosti ledové plochy)

18.00–19.00 Maškarní bruslení s diskotékou + soutěže

19.00–20.00 Volné bruslení s hudbou

20.00–20.30 Krasobruslení s ČEZem

20.30–21.30 Volné bruslení s hudbou a trenérem

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

15.00–16.30 Dovednostní soutěže pro veřejnost (za účasti hráčů HC Sparta a HC Lev Praha)

18.00–19.00 Volný program pro veřejnost (dle způsobilosti ledové plochy)

BĚŽECKÁ TRAŤ

9.00–21.30 Volný program pro veřejnost

SNOWPARK

9.00–12.00 Veřejnost + test centrum                                                                          

9.00–16.00 Zóna Snowkidz – lyžování pro nejmenší

10.00–12.00 Registrace na závody

10.00–12.00 Dětský Burton Park + veřejnost + test centrum

13.00–14.00 Trénink na závody pro veřejnost

13.00–19.00 DJ Live

14.00–16.00 Dětský Burton Park + veřejnost + test centrum

14.00–16.00 Kvalifikace – veřejnost

17.00–18.00 Exhibice Pro Riders

18.00–19.00 Volcom P&B Rail Jam (finale)

19.00   Autogramiáda Šárky Pančochové

19.30–21.00 Veřejnost + test centrum

LEDOVÁÝ RÁJ

9.00–21.30 Volný program pro veřejnost

10.00–11.00 Vystoupení Olympia

15.00–16.00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny

17.00–17.05 Vystoupení Olympia

LEDOVÉ KORYTO

10.00–11.00 Boby

11.00–12.00 Exhibice saně a skeleton (zúčastní se skeletonisté Hubert Ličman a Lenka Vorlová)

14.00–16.00 Boby

CURLING

10.00–12.00 Curling pro děti a dospělé

12.00–13.00 Česká olympijská nadace

13.00–14.00 Curling pro děti a dospělé

15.30–17.00 Curling pro děti a dospělé

19.00–20.00 Curling pro děti a dospělé

21.00–21.30 Curling pro děti a dospělé

BIATLON

9.00–21.30 Volný program pro veřejnost

 

HLAVNÍ PÓDIUM

10.00–14.15 Dětský den s ČT :D

10.00–11.00 Kouzelná školka–Magda Reifová a Petr Vacek

11.00–11.35 Zprávičky – workshop moderace na pódiu

11.35–12.20 Autogramiáda Vojtěcha Bernatského, Ondřeje Zamazala, Jana Smetany a Marka Wollnera

12.20–13.05 Kluci v akci

13.05–13.40 Kouzelná školka – Magda Reifová a Petr Vacek

13.40–14.00 Lvíčata – Aleš Valenta

14.00–14.15 Mazalové

14.15–14.35 Autogramiáda Marcely Augustové, Nory Fridrichové, Michaly Hergetové a Ivety Toušlové

14.30 Vzpomínka na stříbrnou štafetu žen ze Sarajeva 1984

14.40 Vyhlášení – Česká olympijská nadace

16.30–17.40 Tata Bojs

17.40 Přivítání sportovců ze Soči (Šárka Pančochová, Martin Černík)

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

11.00–12.30 Klasické lyžování (štafeta žen)

11.30–13.30 Short track (muži 1000 m, ženy 1500 m)

13.30–16.00 Hokej USA–Rusko

18.00–20.30 Hokej Švýcarsko–Česko

18.30–20.15 Skoky na lyžích (muži, velký můstek)

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny programu. Aktuality a program najdete na www.olympijskypark.cz.

Úvodní foto: Milan Jaroš


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku