09. 02. 2014

Program Olympijského parku V PONDĚLÍ A ÚTERÝ 10.-11.ÚNORA

PONDĚLÍ 10. ÚNORA

Hosty parku budou sjezdařka Lucie Pešánová – Hrstková a biatlonista Ivan Masařík

 

PROGRAM SPORTOVIŠŤ

 

HOKEJOVÁ PLOCHA 1                                                                         

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 15.00 Volný program pro veřejnost

15.00 – 17.00 Zápas Sparta – HC ČSOB Pardubice (děti)

17.00 – 17.30 Lední hokej s ČEZem

17.30 – 18.00 Volné bruslení s hudbou a trenérem

18.30 – 21.30 Letná Classics

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 15.00 Exhibice paralympijských hokejistů

15.00 – 17.00 Zápas Sparta – HC ČSOB Pardubice (děti)

17.30 – 18.30 Exhibice paralympijských hokejistů

18.30 – 21.30 LETNÁ CLASSICS

V areálu proběhne během odpoledne také autogramiáda sledge hokejistů Zdeňka Krupičky a Michala Vápenky a prezentace paralympijského sportu

BĚŽECKÁ TRAŤ

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 18.00 Volný program pro veřejnost

15.00 – 17.00 Prezentace cross country sledge (PARAPLE)

17.00 – 18.00 Prezentace biatlonu a klasického lyžování nevidomých s možností vyzkoušet

18.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

SNOWPARK

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

10.00 – 16.00 Registrace na závody

14.00 – 17.00 Dětský Burton Park + veřejnost + test centrum

17.45 – 18.15 Ukázka lyžování s monoski

17.30 – 19.00 DJ Live

18.00 – 19.00 Snowboard ZEZULA

19.30 – 21.00 Veřejnost + test centrum

LEDOVÝ RÁJ

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

15.00 – 20.00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny


CURLING

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

15.00 – 16.00 Exhibice paralympijských curlerů

16.00 – 17.00 Možnost vyzkoušet si curling na vozíčku

17.00 – 20.00 Curling pro děti a dospělé

21.00 – 21.30 Curling pro děti a dospělé

BIATLON

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

 

HLAVNÍ PÓDIUM

14.00 – 14.30 Vyhlášení výsledků                                                            

18.00 – 19.30 The Tap Tap

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

8.00 – 13.00 Alpské lyžování (Superkombinace ženy)

15.00 – 16.00 Akrobatické lyžování (Jízda v boulích mužů)

16.00 – 17.20 Biatlon (Stíhací závod mužů na 12,5 km)

 

ÚTERÝ 11. ÚNORA                                                          

Hosty parku budou skokané na lyžích Pavel Ploc, Jiří Parma, Karel Kodejška a Jan Mazoch, biatlonistka Veronika Zvařičová, snowboardisté Michal Novotný a Jan Nečas

 

PROGRAM SPORTOVIŠŤ

 

DEN SKOKŮ NA LYŽÍCH

Malý skokanský můstek K4 (v prostoru u tiskového střediska)

15.00 - 16.00 Ukázka skoků na lyžích (žáci)

16.00 - 17.00 Možnost vyzkoušet si můstek pro děti

STÁNEK V ZÓNĚ SNOW KIDZ

9.00 - 17.00 Výstava historie a vývoje skoků na lyžích (otevřena po celou dobu provozu Olympijského parku, najdete zde například lyže Jiřího Rašky ze ZOH 1968, kombinézu Jakuba Jandy, skokanské vybavení a různá startovní čísla a vstupenky z olympijských her), dále soutěž o ceny o hodnotné ceny

17.00 Vyhlášení výsledků soutěže, autogramiáda Jiřího Parmy a Pavla Ploce

HOKEJOVÁ PLOCHA 1

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda                    

14.00 – 15.00 Volný program pro veřejnost

15.00 – 17.00 Zápas Letňany – Karlovy Vary (děti)

16.45 – 17.15 Krasobruslení s ČEZem

17.15 – 17.45 Volné bruslení s hudbou a trenérem

18.00 – 21.00 Letná Classics

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 15.00 Volný program pro veřejnost

15.00 – 17.00 Zápas Letňany – Karlovy Vary (děti)

17.00 – 18.00 Volný program pro veřejnost

18.00 – 21.00 Letná Classics

BĚŽECKÁ TRAŤ

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

18.00 – 19.00 Workshop o mazání lyží

SNOWPARK

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

9.00 – 16.00 Zóna Snow Kidz – lyžování pro nejmenší

10.00 – 16.00 Registrace na závody

14.00 – 17.00 Dětský Burton Park + veřejnost + test centrum

14.30 – 18.00 Veřejnost + test centrum

16.00 – 19.00 Burton Session

17.30 – 19.00 DJ Live

19.30 – 21.00 Veřejnost + test centrum

LEDOVÝ RÁJ

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

15.00 – 20.00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny

CURLING

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

15.00 – 17.00 Curling pro děti a dospělé

21.00 – 21.30 Curling pro děti a dospělé

BIATLON

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje Olympiáda

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

 

HLAVNÍ PÓDIUM

14.00 – 14.30 Vyhlášení výsledků

17.00 Prago Union Champion Sound

 

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

10.00 Akrobatické lyžování (slopestyle žen)

11.00 Běh na lyžích (sprinty volnou technikou mužů i žen)

13.00 Běh na lyžích (sprinty volnou technikou mužů i žen)

14.50 Rychlobruslení (500 m žen)

15.50 Biatlon (stíhací závod žen na 10 km)

19.00 Skoky na lyžích (střední můstek, ženy)

 

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny programu. Aktuality a program najdete na www.olympijskypark.cz


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku