16. 02. 2014

Program Olympijského parku V PONDĚLÍ 17.ÚNORA

PONDĚLÍ 17. ÚNORA

Hosty Olympijského parku budou biatlonová mistryně světa Kateřina Jakešová (Holubcová), trenér akrobatických lyžařů Pavel Landa, krasobruslaři Kateřina Mrázová a Martin Šimeček, handicapovaný snowboardcrossař Tomáš Váverka, skokani na lyžích Michaela Doleželová a Dalibor Motejlek.

PROGRAM SPORTOVIŠŤ

ČEZ aréna                      

9.00 – 14.30 Volný program pro veřejnost

16.00 – 18.00 Zápas Slavia – Liberec (děti)

18.00 – 21.00 Letná Classics

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda

16.00 – 18.00 Zápas Slavia – Liberec (děti)

18.00 – 21.00 Letná Classics

BĚŽECKÁ TRAŤ

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda

14.00 – 18.00 Volný program pro veřejnost

19.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

SNOWPARK

09.00 – 14.00  Dětský program – Moje olympiáda

09.00 – 16.00  Zóna Snowkidz – lyžování pro nejmenší

10.00 – 16.00  Registrace na závody

14.00 – 17.00  Dětský Burton Park + veřejnost + test centrum

14.30 – 18.00  Veřejnost + test centrum

18.00 – 19.00  Snowboard ZEZULA

19.30 – 21.00  Veřejnost + test centrum

LEDOVÝ RÁJ

09.00 – 14.00  Dětský program – Moje olympiáda

14.00 – 21.30  Volný program pro veřejnost

15.00 – 20.00  Klouzavý festival Kefír České spořitelny

15.00 – 15.50  Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé

16.00 – 16.50  Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé

17.00 – 18.00  Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé (rezervace ukončeny)

LEDOVÉ KORYTO

10.00 – 12.00 Boby

14.00 – 16.00 Boby

CURLING

09.00 – 14.00  Dětský program – Moje olympiáda

14.00 – 15.00  Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

15.00 – 16.00  Curling pro děti a dospělé

16.00 – 18.00  Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

18.00 – 20.00  Exhibice reprezentantů – “Battle of Sexes”

20.00 – 21.00  Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

21.00 – 21.30  Curling pro děti a dospělé

BIATLON

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

 

HLAVNÍ PÓDIUM

14.00 – 14.30  Vyhlášení výsledků

17.15 – 18.15  DJ Patrik Rokl          

18.30 – 18.35  Magnis ČEZ Light Show

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

9.00 – 9.30 Snowboardcross mužů

10.30 – 11.35 Snowboardcross mužů

14.45 – 16.00 Akrobatické lyžování (skoky mužů)

16.00 – 17.00 Biatlon (závod žen na 12,5 km s hromadným startem)

17.00 – 18.10 Dvojbob mužů

18.10 – 20.10 Skoky na lyžích (družstva mužů)

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny programu. Aktuality a program najdete na www.olympijskypark.cz.

Úvodní foto: Václav Mudra


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku