15. 02. 2014

Program Olympijského parku V NEDĚLI A PONDĚLÍ 16.-17.ÚNORA

NEDĚLE 16. ÚNORA

Hosty parku budou běžec na lyžích Martin Koukal, krasobruslaři Kateřina Mrázová a Martin Šimeček a dále osobnosti v rámci exhibice týmu HC Olymp (například Martin Dejdar, Aleš Valenta. Ivan Hašek, Jan Platil, Marian Jelínek, Horst Siegl, Pavel Nový, Jakub Prachař a další)

PROGRAM SPORTOVIŠŤ

ČEZ aréna                      

09.00–10.30 Volný program pro veřejnost

11.00–12.00 Zápas ASHF Praha – hokejbalisté

15.00–17.00 Dětská diskotéka na bruslích

17.30–19.30 Partnerský zápas Alpine Pro – ČEZ

20.00–21.30 Volné bruslení s hudbou

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

10.30–12.00 Zápas Kobra Praha – Rytíři Kladno (r. 2002)

16.30–18.00 Střelba a nájezdy pro veřejnost za účasti hráčů HC Sparta a HC Lev

18.00–19.00 Exhibice HC Olymp Praha

19.10–20.00 Kurz bruslení USK pro dospělé

BĚŽEČKÁ TRAŤ

09.00–21.30 Volný program pro veřejnost

SNOWPARK

09.00–12.00 Veřejnost + test centrum

09.00–16.00 Zóna Snowkidz – lyžování pro nejmenší

10.00–12.00 Registrace na závody

10.00–12.00 Dětský Burton Park + veřejnost + test

13.00–14.00 Trénink na závody pro veřejnost

13.00–19.00 DJ Live

14.00–16.00 Dětský Burton Park + kvalifikace pro veřejnost

17.00–18.00 Exhibice Pro Riders

18.00–19.00 LIB Tech/GNU Contest (finále)

19.30–21.00 Veřejnost + test centrum

LEDOVÝ RÁJ

09.00–21.30 Volný program pro veřejnost

15.00–20.00 Klouzavý festival Kefír České spořitelny

LEDOVÉ KORYTO

10.00–12.00 Saně

12.00–14.00 Boby

14.00–16.00 Saně

CURLING

10.00–13.00 Curling pro děti a dospělé

14.00–16.00 Curling pro děti a dospělé

18.00–20.00 Curling pro děti a dospělé

21.00–21.30  Curling pro děti a dospělé

BIATLON

09.00–21.30 Volný program pro veřejnost

 

HLAVNÍ PÓDIUM

17.15–18.15 Sto zvířat

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

9.00–9.55 Alpské lyžování (super-G mužů)

10.15–11.00 Snowboardcross žen

11.00–13.30 Běh na lyžích (štafeta mužů)

13.30–16.00 Hokej Rusko–Slovensko

16.00–17.00 Biatlon (závod mužů s hromadným startem)

17.00–18.00 Rychlobruslení (ženy 1500 m)

18.00–20.30 Hokej Finsko–Kanada

 

PONDĚLÍ 17. ÚNORA

Hosty Olympijského parku budou biatlonová mistryně světa Kateřina Jakešová (Holubcová), trenér akrobatických lyžařů Pavel Landa, krasobruslaři Kateřina Mrázová a Martin Šimeček, handicapovaný snowboardcrossař Tomáš Váverka, skokani na lyžích Michaela Doleželová a Dalibor Motejlek.

PROGRAM SPORTOVIŠŤ

ČEZ aréna                      

9.00 – 14.30 Volný program pro veřejnost

16.00 – 18.00 Zápas Slavia – Liberec (děti)

18.00 – 21.00 Letná Classics

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda

16.00 – 18.00 Zápas Slavia – Liberec (děti)

18.00 – 21.00 Letná Classics

BĚŽECKÁ TRAŤ

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda

14.00 – 18.00 Volný program pro veřejnost

19.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

SNOWPARK

09.00 – 14.00  Dětský program – Moje olympiáda

09.00 – 16.00  Zóna Snowkidz – lyžování pro nejmenší

10.00 – 16.00  Registrace na závody

14.00 – 17.00  Dětský Burton Park + veřejnost + test centrum

14.30 – 18.00  Veřejnost + test centrum

18.00 – 19.00  Snowboard ZEZULA

19.30 – 21.00  Veřejnost + test centrum

LEDOVÝ RÁJ

09.00 – 14.00  Dětský program – Moje olympiáda

14.00 – 21.30  Volný program pro veřejnost

15.00 – 20.00  Klouzavý festival Kefír České spořitelny

15.00 – 15.50  Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé

16.00 – 16.50  Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé

17.00 – 18.00  Kurz bruslení s trenérem pro děti a dospělé (rezervace ukončeny)

LEDOVÉ KORYTO

10.00 – 12.00 Boby

14.00 – 16.00 Boby

CURLING

09.00 – 14.00  Dětský program – Moje olympiáda

14.00 – 15.00  Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

15.00 – 16.00  Curling pro děti a dospělé

16.00 – 18.00  Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

18.00 – 20.00  Exhibice reprezentantů – “Battle of Sexes”

20.00 – 21.00  Rezervace plochy pro veřejnost (ukončeny)

21.00 – 21.30  Curling pro děti a dospělé

BIATLON

9.00 – 14.00 Dětský program – Moje olympiáda

14.00 – 21.30 Volný program pro veřejnost

 

HLAVNÍ PÓDIUM

14.00 – 14.30  Vyhlášení výsledků

17.15 – 18.15  DJ Patrik Rokl          

18.30 – 18.35  Magnis ČEZ Light Show

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

9.00 – 9.30 Snowboardcross mužů

10.30 – 11.35 Snowboardcross mužů

14.45 – 16.00 Akrobatické lyžování (skoky mužů)

16.00 – 17.00 Biatlon (závod žen na 12,5 km s hromadným startem)

17.00 – 18.10 Dvojbob mužů

18.10 – 20.10 Skoky na lyžích (družstva mužů)

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny programu. Aktuality a program najdete na www.olympijskypark.cz.

Úvodní foto: Milan Jaroš


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku