08. 02. 2014

Program Olympijského parku O VÍKENDU 8.-9.ÚNORA

SOBOTA 8. ÚNORA              

HOKEJOVÁ PLOCHA 2

14.00 – 15.00 Exhibice short tracku

BĚŽECKÁ TRAŤ

14.00 – 15.00 Letná Ski Open
(exhibice osobností – zúčastnit by se měli vodní slalomář Jiří Prskavec, veslař Václav Chalupa, běžci na lyžích Radim Nyč a Martin Petrásek, veslařka Mirka Knapková, členové bronzového čtyřkajaku z Her v Londýně Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba, deblkanoisté Jaroslav Radoň a Filip Dvořák, Jan Čenský, Veronika Žilková, Jakub Kohák, Agáta Hanychová)

15.00 – 16.00 Autogramiáda

SNOWPARK

18.00 – 19.00 Horsefeathers Come’n’Shred SNB & SKI (finále – vítěz získá roční sponzoring a místo v týmu)

HLAVNÍ PÓDIUM

10.00 – 14.00 Dětský den s ČT :D

10.00 – 11.00 Kouzelná školka – Magda Reifová a Petr Vacek

11.00 – 11.30 Zprávičky – workshop moderace na pódiu

11.30 – 12.00 Autogramiáda
(Stanislav Bartůšek, Vlado Štancel, Daniel Takáč, Barbora Kroužková)

12.45 – 13.15 Kouzelná školka – Magda Reifová a Petr Vacek

13.15 – 13.30 Taneční hrátky s Honzou Onderem

13.30 – 13.45 Wifina

13.45 – 14.00 Zázraky přírody

14.00 – 14.15 Autogramiáda
(Pavel Karas, Jakub Železný, Petra Krmelová, Vlastimil Vlášek)

20.00 – 21.30 Adam Mišík

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

6.30 – 10.45 Snowboarding (Slopestyle mužů)

11.00 – 12.00 Běh na lyžích (Skiatlon žen)

15.00 - 15.30 Akrobatické lyžování (Jízda v boulích)

15.30 – 17.20 Biatlon (Sprint mužů na 10 km)

Hostem v parku bude někdejší biatlonista Ivan Masařík, čtvrtý z OH 1998, a také akrobatický lyžař Lukáš Vaculík, účastník olympijských her.

 

NEDĚLE 9. ÚNORA

Hosty v parku budou legendární skokanský trenér Zdeněk Remsa a snowboardisté Jan Nečas a Martin Mikyska.

OLYMPIJSKÉ PŘENOSY

07.30 – 11.15  Snowboarding (Slopestyle žen) - Šárka Pančochová

08.00 – 10.00  Alpské lyžování (Sjezd mužů) - Ondřej Bank, Martin Vráblík

11.00 – 12.45  Běh na lyžích (Skiatlon mužů) - Martin Jakš, Jiří Magál, Petr Novák

12.30 – 15.00  Rychlobruslení (3000 m žen) - Martina Sáblíková

15.30 – 17.00  Biatlon (Sprint žen na 7,5 km) - Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Veronika Vítková

15.30 – 19.00  Saně (Muži) - Ondřej Hyman

18.30 – 20.00  Skoky na lyžích (Střední můstek, muži)

SNOWPARK

17.00 – 18.00 Exhibice Pro Riders

18.00 – 19.00 G-Shock King of JIB (finále)

KEFÍR NA LEDĚ

KLOUZAVÝ RODINNÝ FESTIVAL ČESKÉ SPOŘITELNY aneb karneval s Kašpárkem v rohlíku na tom našem rybníce

10.00 – 15.00  Repro + školy

15.00 – 16.00  DJ + Bruslo s kašpárkem

16.00 – 18.00  Flyingboys

18.00 – 20.00  Tonya Graves

HLAVNÍ PÓDIUM

10.30 – 12.00  Zábavné dopoledne s Rádiem Junior

15.00 – 16.00  Kašpárek v rohlíku

19.00 – 20.00  DJ Ivan MpTrojan (Jiří Burian)

 

Pořadatelé si vyhrazují právo na změny programu.

Aktuality a program najdete na www.olympijskypark.cz

Úvodní foto: Milan Jaroš


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku