06. 02. 2014

Přijďte si zazávodit na běžkách a v biatlonu

Máte-li chuť poměřit své síly s ostatními v běhu na lyžích nebo v biatlonu, v Olympijském parku budete mít možnost. Na Letné totiž budou probíhat Intervalové závody pro děti a dospělé.

Zájemci si na běžecké trati mohou zazávodit každou středu v běhu na lyžích a každý čtvrtek v biatlonu. Soutěží se hned v několika kategoriích, které jsou rozdělené podle věku. Nejkratší závodní trať měří 500 metrů, ta nejdelší 5 kilometrů.

Účastníci si mohou vybrat, jakou technikou závod pojedou. Startovat se bude individuálně po 30 vteřinách u běžek, respektive po 60 vteřinách u biatlonu. V průběhu biatlonového závodu sportovec absolvuje jednu střelbu vestoje laserovou puškou na vzdálenost 10 metrů. V případě každé minuté rány vás čeká krátké trestné kolo. Pro konečný výsledek se počítá celkový čas v cíli.

Registrace probíhá přes webové stránky a je zpoplatněna částkou 50 korun. Pokud se rozhodnete pro registraci na místě, zaplatíte 100 korun. V době závodů bude běžecký okruh uzavřen pro volné sportování veřejnosti.

Propozice k Intervalovému závodu v běhu na lyžích najdete zde.

Propozice k Intervalovému závodu v biatlonu najdete zde

Úvodní foto: Václav Mudra


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku