21. 02. 2014

Poslední šance na curlingový zápas

Nestihli jste si pro sebe a své přátele zarezervovat curlingovou plochu a stále byste tento olympijský sport rádi okusili? V neděli 23. února si "šachy na ledu" můžete na poslední chvíli vyzkoušet v Olympjském parku. Koná se Nekonečný závod pro veřejnost!

Neobyčejný souboj mezi červeným a žlutým družstvem odstartuje na curlingové ploše v 15 hodin. Utkání se může zúčastnit každý, účast si nemusíte předem rezervovat. Zájemci pouze musí dorazit ke curlingovému hřišti, nahlásit obsluze svůj vyvolený tým a své jméno a následně se již můžou odebrat na plochu pomoci svému výběru.

Každý hráč přitom za své mužstvo hází pouze jeden kámen, po něm je na řadě jiný návštěvník, díky čemuž budou mít šanci si tento sport vyzkoušet opravdu všichni. Oběma družstvům budou v průběhu utkání pomáhat i zkušení curleři, kteří případně zodpoví i veškeré vaše dotazy. 

Zápas bude ukončen v 17:30. Členové vítězného mužstva se následně mohou dostavit na curlingovou dráhu, kde obdrží věcné ceny.

Úvodní foto: Milan Jaroš


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku