16. 02. 2014

Park ozáří světelná show skupiny Magnis

Velkolepá světelná show proběhne v pondělí 17. února v Olympijském parku Soči – Letná. Zhruba od 18 hodin se na hlavním pódiu představí sedmička umělců, kteří svými žonglérskými technikami udivují publikum na mnoha vystoupeních po celém světě. Náčiní, které umělci ze skupiny Magnis používají, patří mezi nejlepší technické vybavení na světě. Veškerá technologie je přesná na setinu sekundy a programovatelná na hudbu.

Generální partner Českého olympijského týmu, Skupina ČEZ, vám úžasnou show nabitou energií přinese přímo do Olympijského parku. Podívanou budou prostupovat české barvy, které se budu měnit podle momentálního hudebního podkresu. Absolutním vrcholem show bude žonglérské náčiní „Pixel poi“. V rukách žonglérů se objeví rovnice společnosti ČEZ, slogan „Naše společná energie dokáže úžasné věci“. Skupina bude se svými obrazci pamatovat také na zimní olympijské hry.


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku