16. 02. 2014

Pančochová: Ze Soči rovnou na Letnou

Jen co snowboardistka Šárka Pančochová přiletěla ze Soči, rovnou zavítala pozdravit fanoušky do Olympijského parku Soči – Letná. „Je to paráda, pěkný pohled vidět diváky, jak dokážou fandit,“ okomentovala situaci olympijská hrdinka, která i po ošklivém pádu ve slopestylu závodila na U-rampě.

Pančochová vstávala v Soči brzo ráno, z letiště jela s trenéry Martinem Černíkem a Jožinem Toufarem přímo do areálu na Letné. Nejprve zavítala do snowparku, kde rozdávala podpisy a účastnila se vyhlášení těch nejlepších ve snowboardových závodech. Pak se vydala na pódium, kde poděkovala divákům za podporu. Ti ji odměnili zaslouženým aplausem. A nesešlo se jich málo, sledovat hokejový zápas mezi Českem a Švýcarskem přišlo do parku kolem patnácti tisíc diváků.

Po oficiálních povinnostech se Pančochová vrátila do snowparku na pokračování autogramiády. „Třeba se tady najde nový snowboarďák, který nás bude za čas reprezentovat,“ těšilo ji.

Mladá snowboardistka, která skončila ve slopestylu po pádu na pátém místě, je ráda, že ošklivě vyhlížející kolizi na olympiádě přežila bez úhony. „Rozbitou helmu má zatím doktor v Soči. Uvidím, co s ní ještě udělám,“ uvedla Pančochová. V nejbližších dnech si chce odpočinout, nasbírat nové síly a vrhnout se znovu do tréninku, aby se znovu za čtyři roky mohla znovu prát o olympijské medaile.


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku