23. 02. 2014

Olympioniky na Letné přivítaly davy fanoušků

Závěrečný olympijský den přílákal do Olympijského parku na Letné rekordní počet návštěvníků, který se blížil hranici téměř 40 tisíc. Všichni si naplno užívali poslední sportování v parku a už se pomalu těšili na večer. Do parku měli dorazit čeští olympionici včetně našich "zlatých" - Evy Samkové a Martiny Sáblíkové. 

Autobus plný úspěšných českých olympioniků dorazil na Letnou po šesté hodině večerní a natěšení olympionici se rychlými kroky přesunuli do stanu, ve kterém proběhl přípitek a slavnostní rozkrojení olympijského dortu. Poté se za doprovodu několika desítek dobrovolníků přesunuli na hlavní pódium, u kterého se tísnilo na sedm tisíc fanoušků.

A bylo veselo. Skandovalo se a tleskalo. Bezpochyby největší aplaus sklidily zlaté medailistky Eva s Martinou. I v navazující veřejné tiskové konferenci se jich týkalo nejvíce dotazů. Po společném sfouknutí olympijského ohně v parku se dočkali i věrní fanoušcim, kteří sí mohli na autogramiádě nechat podepsat své fotky nebo diáře.

   

 

Foto: Milan Jaroš


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku