08. 02. 2014

Olympijské hry v plném proudu: sportovní přenosy a novinky na Letné

Olympijský park už žije hlavně olympijskými disciplínami, které v ruském Soči od soboty kralují programu her. Pořadatelé si souběžně s „ostrým“ startem závodů v dějišti her připravili i další sportovní zpestření pro návštěvníky Letné, kde to bude ještě víc žít aktivním pohybem a fanděním. 

Organizátoři sportovním fanouškům na Letné představí další sporty, v nichž nejlepší reprezentanti světa bojují o medaile. V areálu Olympijského parku tak bude závodní bob a začátkem týdne i malý skokanský můstek. Hitem se po bronzovém vystoupení biatlonisty Jaroslava Soukupa stává fandění u velkoplošných obrazovek po celém areálu parku. „Atmosféra a kouzlo okamžiku strhlo všechny. Snad tady nebyl nikdo, kdy by Jardu nehnal hlasitě dopředu. Doufám, že podobné zážitky tady budeme prožívat denně,“ říká mluvčí Olympijského parku Zuzana Kalátová. 

Sportovního vyžití a přenosů z her bude přibývat, proto od neděle 9. února dojde k úpravě hudebního programu v Olympijském parku. „Nárůst sportovního programu vykompenzujeme úpravou hudebních vystoupení, která skončí před osmou hodinou večerní. Později se koncerty konat nebudou. Věříme, že tímto krokem ještě víc přispějeme k vytvoření přátelské atmosféry v parku i jeho okolí a prim už bude hrát hlavně sport. Jsme dobrými sousedy, toto je další krok v budování dobrých vtahů,“ dodává Kalátová.

Foto: Václav Mudra 


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku