20. 02. 2014

Návštěvnice číslo 300 000? Fotbalistka Slavie

Poprvé se Valerie Nová vydala s tatínkem do Olympijského parku Soči – Letná 2014 a hned se stala jubilejní návštěvnicí číslo 300 000. „Moc se nám tu líbí, chystali jsme se sem už dlouho,“ řekl otec malé slečny. „Děti sedí jen u počítače. Tohle je skvělé.“

Dceru doprovodil hned od vchodu na pódium, kde Valerie dostala akreditaci pro hosta Českého olympijského výboru, dárkový koš od Skupiny ČEZ a také plyšové kuře s číslem Jaromíra Jágra. Hned odtud pak zamířila bruslit – na led však vyrazila sama, protože její tatínek nedávno sundal ortézu.

Nebylo to naposled, co do areálu přišla. Slečna, která hraje fotbal za Slavii, určitě ještě využije možnost přijít znovu díky speciální akreditaci. „Tatínek je v práci, tak půjdu s babičkami,“ říkala usměvavá dívka, kterou potěšily výkony Martiny Sáblíkové, jíž fandí.

Organizátoři věří, že ohromující návštěvnost Olympijského parku vydrží a do konce jeho provozu areál navštíví na 350 000 lidí.

Úvodní foto: Milan Jaroš


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku