15. 02. 2014

Návštěník číslo 200 000? Sličná slečna z Letné

Návštěvnost Olympijského parku láme rekordy, stačilo jen deset dní k tomu, aby branami areálu na Letné prošlo 200 000 lidí. Jubilejní návštěvnicí se stala devatenáctiletá slečna Karolína Rejmontová, která do parku přišla v sobotu v průběhu hokejového utkání Česka se Švýcarskem se svým partnerem.

“Říkali jsme si, co nám chcete nabízet, když jste na nás čekali,” popisoval Martin Břešťal, který po boku sličné přítelkyně vkročil do parku v ušance a s bruslemi v rukou.

Mladý pár vyrazil do Olympijského parku poprvé s úmyslem zabruslit si a podívat se na hokej. Než se však Karolína s Martinem dostali na led, čekala je cesta na pódium. “Ty jo,” vyděsila se Karolína při cestě přes lávku nad snowparkem, když viděla dav lidí sledující hokej. “Půjdeš se mnou na pódium a vezmeš mi brusle?” obracela se na partnera.

Mladý pár dostal na pódiu akreditaci pro vstup do parku a od Plzeňského Prazdroje, partnera Českého olympijského týmu, také soudek piva a limitovanou edici podtácků. “Pivo pijeme. Vypijeme ho spolu,” říkala Karolína Rejmontová.

Byla to její první větší výhra v životě. “Budeme sem chodit častěji. Máme to hned vedle. Určitě bych si chtěla zkusit curling,” dodala Karolína, která se nakonec i statečně poprala s vystoupením na pódiu. “Byla jsem hodně nervózní, zpocená jsem ještě teď, ale bylo to skvělý.”

Úvodní foto: Milan Jaroš


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku