17. 02. 2014

Nabízíme další bezplatné kurzy bruslení

Na bruslích si stále nejste úplně jistí a chtěli byste se zlepšit? Přesně pro vás jsme v následujícím týdnu připravili další bezplatné kurzy bruslení!

Padesátiminutové kurzy, které si nemusíte předem rezervovat, se konají každý všední den od 15, respektive 16 hodin. Výcvik bude vždy předem ohlášen u valníku Kašpárka v rohlíku, stačí se tedy pouze pohybovat v jeho blízkosti na ledové ploše v Ledovém ráji. Deset až třicet účastníků dostane od dobrovolníků žluté vesty a následně budou rozděleni na začátečníky, pokročilé a dospělé. Pak se již budou moci věnovat bruslařskému výcviku pod vedením bývalých krasobruslařů.

V dopoledních hodinách představí na ledové ploše své volné jízdy talentovaní krasobruslaři z celé republiky, a to jak jednotlivci, tak i páry a synchronizované skupiny. Sólisté svůj um předvedou v 10.00, 11.00 a 13.30, ostatní sportovci dle daného programu.


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku