17. 02. 2014

Na Letnou míří krasobruslaři z celé republiky

Do Olympijského parku se v následujícím týdnu sjedou krasobruslaři z celé republiky. Návštěvníci se mohou těšit na různorodá vystoupení jak těch nejmenších, tak i veteránských bruslařů, kteří si pro tuto návštěvu přichystali speciální program.

V úterý 18. února zavítají do Ledového ráje na Letné hned dva krasobruslařské týmy z Pardubic. Orion (seniorky) s Polárkami (7–10 let) předvedou kromě závodní jízdy (15.00) také svá pohádková vystoupení s kouzelnými kostýmy. Těšit se můžete například na jízdu ve stylu lední revue na motivy známé pohádky Mrazík.

V pátek budou mít do Prahy o něco kratší cestu dva týmy synchronizovaného bruslení a sólisté z Příbrami. Dopoledne ukážou svou závodní jízdu sóloví krasobruslaři, tým synchronizovaného bruslení Ice Atoms; od čtyř hodin odpoledne se na ledě představí tým synchronizovaného bruslení Pážata (9–10 let).

Až z česko-moravské hranice vás svým umem přijedou v sobotu 22. února okouzlit hned tři týmy synchronizovaného bruslení z Jihlavy. Od deseti hodin dopoledne jsou na programu ti nejmenší – Gemini (5–8 let), již se budou pohybovat v rytmu písně Kluci kočičí. Oba své programy představí i juniorský tým Starlets (13.00 a 17.00). Mezi těmito jízdami se můžete těšit i na N’Ice Age soutěžící v kategorii Mixed Age.

Úvodní foto: Václav Mudra


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku