08. 02. 2014

Každou sobotu se můžete bavit s Českou televizí

Chcete se potkat s olympijským vítězem Alešem Valentou? Dozvědět se více o práci moderátora? Vyfotit se na památku v Olympijském parku Maxipsem Fíkem nebo králíky Bobem a Bobkem? Anebo se prostě pobavit s Kouzelnou školkou? Sobotní program České televize nejen pro nejmenší nabízí ještě mnohem víc.

Doprovodné akce začínají na hlavním pódiu již 8. února od deseti hodin ráno. Sobotní dopoledne zahájí svými písničkami a soutěžemi Magda Reifová z Kouzelné školky. Poté všem, kteří svou budoucnost snad vidí právě v publicistice, přiblíží práci moderátora Petr Srna s Kateřinou Maďarovou, kteří uvádějí oblíbený pořad Zprávičky.

V poledne vás k obědu naladí Filip Sajler a Ondřej Slanina, tedy populární Kluci v akci. Těšit se můžete i na kulinářskou show a různé soutěže. Zpět do pohybu vás pak uvede zkušený taneční lektor Jan Onder, dvojnásobný vítěz StarDance. Na své si přijdou i milovníci přírody: do Olympijského parku má totiž namířeno Vladimír Kořen (Zázraky přírody), jenž předvede jeden ze svých zajímavých pokusů.

Každou sobotu se také budete při autogramiádách moct potkat s moderátory různých pořadů České televize. Tuto sobotu to mimo jiné budou Jakub Železný, Daniel Takáč nebo Stanislav Bartůšek.

Pro kompletní program klikněte zde.

Úvodní foto: Václav Mudra


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku