21. 02. 2014

Hokejový vrchol v Olympijském parku

Česká hokejová reprezentace sice na olympijských hrách v Soči vypadla již ve čtvrtfinále, návštěvníci Olympijského parku na Letné se však na jedinečné hokejové výkony mohou těšit i v sobotu 22. února. Na programu jsou totiž semifinálové a následně i finálové zápasy Letná Classics.

V uplynulých dnech byl na programu hokejového turnaje amatérských a firemních týmů, jenž se hraje ve výkonnostních kategoriích Open a Elite, kvalifikační turnaj, z něhož se do vyřazovacích částí probojovala v každé kategorii čtveřice celků. V kategorii Open, která byla určena především méně zkušeným „mančaftům“, se divákům představí týmy HC Lake Stars, Vinohradští Jezdci, Baroni a ČEZ. V kategorii Elite pro výkonnostně kvalitnější celky svůj um předvedou HC Wizadrs A, Q-Foto, Black Bridge Bastards a HIT Partners.

Tak jako v kvalifikačních turnajích, hrají se i semifinálové a finálové zápasy se čtyřmi hráči v poli na dvakrát 20 minut hrubého času, přestávka mezi třetinami trvá pět minut. V případě nerozhodného výsledku se jedou nájezdy (3 hráči, poté 1 hráč do rozhodnutí).

Vítězné týmy se pochopitelně mohou těšit na originální věcné ceny. Nicméně odměnu si mohou vybojovat i příznivci v hledišti. „Pro nejlepší fanoušky a fanklub připravíme speciální odměnu,“ prozradil sportovní manažer Jan Plachý a dodal: „Fanoušci jsou na tato finále samozřejmě vítáni. Představí se tu už jen ty nejlepší týmy, které prošly náročným kvalifikačním sítem a hrají pohledný hokej. Takže návštěvníci i fanoušci se mají na co těšit!“

Úvodní foto: Milan Jaroš


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku