05. 02. 2014

Hokejisté vyzkoušeli led v Olympijském parku

Jen pár hodin předtím, než se vydali na olympijské hry v Soči, vyzkoušeli hokejoví reprezentanti Petr Nedvěd a Jiří Novotný a šéftrenér Slavomír Lener ledovou plochu v Olympijském parku. “Led je dobrý, budou tu probíhat zápasy, je to super výzva pro fanoušky jít si sem zahrát,” řekl Nedvěd.

Jednu ze dvou ploch, kterou zdobí pouze motiv Českého olympijského týmu, chválil také útočník Jiří Novotný. “Byl jsem překvapený, že je led dobrý, hladký,” uvedl Novotný, který má hokej po širým nebem v oblibě. “Mám malého kloučka, tak na rybník chodím rád.”

Hokejisté se na ledě setkali také s Martinou Šmukovou, předsedkyní Nadačního fondu Pink Bubble. Ten se zabývá podporou onkologicky nemocných náctiletých a mladých dospělých v České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života.

Olympijský park je z velké části určen dětem a mladým sportovcům, a tak na ploše nechyběl ani František Pelikovský, velký hokejový fanoušek, který se musel poprat s leukémií. “Byl to skvělý zážitek, doufám, že se hokejisté vrátí se zlatou medailí a tady bude něco velkého,” těšil se Pelikovský na případné oslavy v Olympijském parku.

 


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku