15. 02. 2014

Hokej v parku: Exhibice HC Olymp i dovednostní soutěže s profesionály

Olympijský víkend se nese mimo jiné ve znamení hokeje a podobně tomu bude také v Olympijském parku na Letné. V sobotu budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet si dovednostní soutěže za účasti hráčů HC Sparta a HC Lev Praha. Na hokejovou plochu číslo dvě (blíže k hlavnímu vchodu) jsou od 15 hodin naplánovanány nájezdy na brankáře Daniela Přibyla (HC Sparta) a Jiřího Sekáče (HC Lev).

Rádi bychom případné zájemce upozornili, že program akce se může změnit v závislosti na stavu ledových ploch v téměř jarním počasí. Děkujeme za vaše pochopení.

Na neděli se pak od 16.30 do 17.30 chystají na téže ploše střelba a nájezdy za účasti hráčů HC Sparta a HC Lev, konkrétně brankářů Filipa Novotného a Jana Lukáše.

Od 18 hodin má proběhnout hodinové exhibiční utkání výběru HC Olymp Praha, za který by měli nastoupit herci Martin Dejdar, Jakub Prachař nebo Pavel Nový, olympijský vítěz v akrobatickém lyžování Aleš Valenta, fotbalové hvězdy minulosti Ivan Hašek nebo Horst Siegl, hokejové osobnosti Josef Beránek, Marian Jelínek, Radim Kucharčík, Václav Eiselt či Jan Platil. Také účastníci exhibičního utkání by si měli vyzkoušet nájezdy na profesionální brankáře.


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku