08. 02. 2014

Enormní zájem návštěvníků nutí organizátory regulovat vstup do parku

Sobota láka do Olympijského parku na Letné enormní množství návštěvníků.  Po obnoveném prodeji vstupenek prosíme o trpělivost u pokladen, u nichž se tvoří delší fronty. Návštěvníkům jsou znovu k dispozici všechny prostory určené pro bruslení včetně oblíbeného Ledového ráje. 

Vstup do parku je stále umožněn návštěvníkům, kteří si zakoupili vstupenku v předprodeji nebo mají právo na vstup zdarma, tj. lidem s vygenerovaným kódem v mobilní aplikaci a dětem do 15 let. Vstupenky je možné zakoupit opět u všech pokladen.

Váš zájem o Olympijský park nás nesmírně těší a doufáme, že si i přes tyto drobné komplikace svůj pobyt na Letné skvěle užijete.

Pro více informací o aktuální situaci sledujte, prosím, naše webové stránky, případně využijte odkaz v pravém horním rohu online aplikace (Olympijský park ŽIVĚ) a sami zhodnoťte aktuální dění v parku.


Generální partneři Oficiální partneři Hlavní mediální partneři Mediální partneři Dodavatelé Generální mediální partneři Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku Partneři parku